Lista ocen BMW X1 E84 Crossover Facelifting (7) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~karol
Crossover Facelifting xDrive 20i 184KM 135kW
Może to kwestia koloru lakieru, ale w lecie samochód się BARDZO mocno nagrzewał. Klima była zawsze niezbędna. Wszystkie inne samochody jakie miałem/mam są białe lub srerbne, BMW bylo ciemno-granatowe, wiec nie mam pełnego porównania, ale wydawało mi się to dziwne. W zimie wnętrze szybko się nagrzewa, po wstawieniu go garażu ogrzewa też dom, bo silnik oddaje kupę ciepła do otoczenia :-)
~Kuba
Crossover Facelifting xDrive 18d 143KM 105kW
Nawet przy kilkunastostopniowym mrozie, wnętrze szybko się grzeje, jestem tym mile zaskoczony użytkując wcześniej auta z dużymi benzynowymi silnikami. Moje dotychczasowe doświadczenia z ogrzewaniem w dieslach jest złe, tu mamy miłą niespodziankę. Musi być jakaś dodatkowa grzałka elektryczna. Ogrzewanie siedzeń działa super.
~Yaras
Crossover Facelifting sDrive 18i 150KM 110kW
Klima działa bez zarzutu, poza wyjątkiem silnych opadów deszczu, kiedy automat nie radzi sobie z utrzymaniem temperatury wnętrza (nie mówiąc już o strefach ...). Doskonale działająca funkcja ogrzewanych foteli i kierownicy.
~Globtroter
Crossover Facelifting xDrive 18d 143KM 105kW
Mam z pakietem zimowym tj. m.in grzane fotele i kierownica oraz dysze spryskiwaczy do tej pory wszystko działa bez zarzutu. klima super
~Jacek D.
Crossover Facelifting sDrive 18i 150KM 110kW
klimatyzacja poprawna tylko pasażerowie drugiego rzędu nie zawsze mają ten komfort co Ci z przodu.
~automobilista
ogrzewanie i klima super