Lista ocen BMW X1 E84 Crossover (23) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~radek_rr@o2.pl
Crossover sDrive18d 143KM 105kW
Świetnie nadaje się na polskie drogi. Lubię mniejsze auta i miałem trochę mieszane uczucia przesiadając się do X\'a, ale najmniejszy z SUV\'ów BMW nawet nie próbuje udawać auta terenowego. O ile x3 można wjechać na łąkę czy pole, o tyle x1 nadal pozostaje autem typowo szosowym. Jest to górna granica jaką mogę przekroczyć, większego bym nie kupił, x1 mnie nie zawiódł.
~paco
Crossover xDrive23d 204KM 150kW
dosyć twarde, sprężyste - w sumie pewne i przewidywalne, takie musi być żeby trochę podniesione auto prowadziło się bezpiecznie w teren się nie nadaje (za małe zwisy ) ale polną droga lub osnieżone boczne drogi - sama przyjemność 4x4 bardzo pożyteczna opcja
~---
Crossover xDrive23d 204KM 150kW
Bdb się prowadzi. Napęd radzi sobie świetnie w każdych warunkach, Zdarza mi się jeździć autem po bezdrożach, śliskim błocie itp. Jeśli zna się możliwości/ ograniczenia opon szosowych i nie jedzie tam gdzie auto się zawiesi można się miło zaskoczyć.
~WojtekS2008
Crossover xDrive20d 177KM 130kW
Świetna sprawa, Xdrive jest dla ludzi którzy nie chcą zapomnieć o emocjach, wiedząc że wyjadą na najwyższy parking na stoku po ośnieżonej drodze
~AREK
Crossover xDrive23d 204KM 150kW
sprawdza się tylko na idealnie prostych drogach napęd na 4 koła słaby, uważaj na słabej przyczepności przy ruszaniu z lekko skręconymi kołami
~arthasPL
Crossover xDrive18d 143KM 105kW
Pomimo że nieco wyżej niż w \"standardowych\" bmw to dalej jest to sztywno zawieszony doskonale prowadzący się pojazd... Napęd na 4 koła to w zimie zbawienie!
~Użytkownik z Katowic
Crossover sDrive18i 150KM 110kW
Pozytywne zaskoczenie - precyzyjny, dobrze wybiera nierówności skutecznie je tłumiąc. Układ zestrojony na sportowo, co akurat uważam za plus.
~PAWEŁ JJ
Crossover xDrive23d 204KM 150kW
znakomite zestrojenie, przewidywalne i szybkie reakcje niezależnie od prędkości i nawierzchni mimo naszych paskudnych dziur w jezdniach zwłaszcza po zimie
~Mati
Crossover xDrive23d 204KM 150kW
Tu nie można się przyczepić, jak na auto lekko podniesione trakcja jest wyśmienita x-drive poradzi sobie w każdych warunkach.
~esc17
Crossover xDrive20d 177KM 130kW
Bajka, samochód klei się do drogi i bez problemu pokonuje zakręty bez zbędnego bujania się.
BMW X1 E84 Crossover