Lista ocen BMW X1 F48 Crossover Facelifting (16)

~Croft
Crossover Facelifting 2.0 25i 231KM 170kW
Bardzo dobry, bezawaryjny, przemyślnie skonstruowany samochód. Trochę SUV, bardziej SAV czy crossover. Wybitnie wszechstronny i uniwersalny. Wysoka jakość i technologia. Raczej dla pary niż dla rodziny (bo jednak gabaryty nie są wielkie). Wersja 2.5i - topowa, daje dużo radości, a dodatki i te standardowe i opcjonalne - jeszcze tą radość wzmacniają. Auto i do miasta i w trasę, na tyle kompaktowe, że wygodne w mieście i na tyle duże,...
~PabloPablito91
Crossover Facelifting 2.0 20i 192KM 141kW
Świetny samochód. Idąc do salonu BMW nastawiałem się na zakup X3 (potrzebowałem większego bagażnika niż w hatchbacku) a wyjechałem nowym X1. Kompletnie nie żałuję decyzji.
~Mavero
Crossover Facelifting 1.5 18i 140KM 103kW
Bardzo pozytywne ogólne wrażenia. Precyzyjny układ kierowniczy, dobrze skalibrowany automat Steptronic, samochód dobrze wyciszony i wykonany, a przy tym praktyczny (wymiary i kształt bagażnika z podwójną podłogą na plus). -1 gwiazdka w zasadzie tylko za spalanie, które jest stanowczo za wysokie jak na taki silnik i samochód.
~Mavero
Crossover Facelifting 1.5 18i 140KM 103kW
Po przejechaniu 25 tys. utwierdziłem się w przekonaniu, że to był świetny wybór. Zupełnie bezawaryjny, świetnie się prowadzi, praktyczny (duży bagażnik), wyciszony i dynamiczny - jak na swój silnik oczywiście. Dobrą robotę robi fajnie zgrany automat (lepiej niż DSG) i podwójna turbina, chyba wszystkie inne małe "sturbione" silniki mają tylko jedną. W trybie sport jeździ się naprawdę żwawo.
~czelo
Crossover Facelifting 2.0 18d 150KM 110kW
Daje radę , dalszą opinię podam jak się dotrze ,ponieważ na razie nie "deptam" więc nie do końca wiem co prezentuje. Na dotarciu do normalnej jazdy wystarczający, czuć mimo x-drive moment obrotowy. Jest czym wyprzedzić ,lecz nie gniecie w fotel jakoś wybitnie. Mógł by być cichszy - słychać diesla ale tylko na zewnątrz. W kabinie wrażenie jest takie, że słychać umiarkowanie i chyba mniej jak benzynę 20i. (Silnik)
~Janek
Crossover Facelifting 1.5 18i 140KM 103kW
Wyjątkowo dopracowany model, bardzo dobra wersja LCI. Widać wykonaną pracę BMW w kolejnych wersjach X1 jedynki.
~SylKal
Crossover Facelifting 2.0 20i 192KM 141kW
Spodziewałem się nieco gorszej oceny ponieważ samochód bardziej zakupiłem z rozsądku niż z emocji. Pozytywne zaskoczenie co do jakości w kompakcie. Zdecydowanie bije na głowę konkurencję. Niestety wnętrze trochę już trąci myszką ale praktyczność tego samochodu mi wszystko rekompensuje. Dla mnie przeogromnym plusem jest brak dotykowych pokręteł, przycisków. Wszystkie są analogowe i wykonane zajebiście. Silnik mega sprawny, układ jezdny świetny,...
~lechstar
Crossover Facelifting 1.5 18i 140KM 103kW
Mam skrzynie automat DSG to jest bajka jazda tym to banan na ustach cały czas (Skrzynia biegów)
~Henryk
Crossover Facelifting 2.0 20d 190KM 140kW
Auto ciche ,zwrotne ,zrywne zwłaszcza w opcji sport , łatwe w prowadzeniu przy niedużym spalaniu.
~lechstar
Crossover Facelifting 1.5 18i 140KM 103kW
Gdyby nie cena to te auto byłoby mistrzem wsród odpowiedników w swojej klasie. Wygląd rewelacja, miejsca w srodku dużo ,oraz bagaznik jeden z większych w tej klasie.
BMW X1 F48 Crossover Facelifting