Lista ocen BMW X1 F48 Crossover Facelifting (8) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Croft
Crossover Facelifting 2.0 25i 231KM 170kW
Przestrzeń kierowcy i pasażera - bardzo zadowalająca, sporo i nad głową i w nogach. Żadnej ciasnoty. Wygodnie. Sportowe, regulowane fotele z przodu, z tyłu kanapa przesuwna i z regulowanym kątem oparcia (!). Sam jestem wysoki a do dachu pozostaje mi masa miejsca. Wzorowo rozplanowane i zaprojektowane. Jedynie to takie ulotne, powracające wrażenie mniejszej przestrzeni po przesiadce z X3 - no ale to naturalne, w końcu X3 to sporo większe auto.
~PabloPablito91
Crossover Facelifting 2.0 20i 192KM 141kW
Z przodu - okej, wystarczająco. Z tyłu - MEGA DUŻO MIEJSCA. Kupiliśmy ten samochód z myślą o aucie z większym bagażnikiem, na ilości miejsca na tylnej kanapie aż tak nam nie zależało dlatego świetny patent na przesuwaną tylną kanapę pozwala nam na zwiększenie już dość dużego jak na tą klasę bagażnika.
~Janek
Crossover Facelifting 1.5 18i 140KM 103kW
W tym polu bije całą bezpośrednią konkurencje (Audi Q2, Q3, BMW X2, Mercedesa GLA, Volvo XC40) w szczególności w drugim rzędzie oraz miejscem nad głowami, dopełnieniem jest wielki bagażnik z automatyczną klapą. 5 gwiazdek.
~czelo
Crossover Facelifting 2.0 18d 150KM 110kW
Jak na 4,45 m długości to nie ma do czego się przyczepić. Fotele sportowe (wersja sportline) fajnie trzymają lecz sprawiają wrażenie lekko wąskich, na dłuższej tarasie bardzo wygodne.
~Mavero
Crossover Facelifting 1.5 18i 140KM 103kW
Z przodu jest dużo miejsca z każdej strony, na pewno lepiej niż np. w Q3. Niski kanał środkowy robi robotę. Z tyłu mogłoby być więcej miejsca na nogi.
~Mavero
Crossover Facelifting 1.5 18i 140KM 103kW
Zaskakująco dobra, nie ma w ogóle wrażenia ciasnoty mimo że auto jest relatywnie wąskie jak na tę klasę a bagażnik zajmuje sporo miejsca.
~Henryk
Crossover Facelifting 2.0 20d 190KM 140kW