Lista ocen BMW X1 F48 Crossover (20)

~Waldek
Crossover xDrive25d 231KM 170kW
Jest super ale nie idealnie. Mogli by dać trochę więcej za tą cenę. Fotele są za ciasne jak dla mnie, oraz jest głośno przy wyższych prędkościach. I ma mułowaty start tak do 15kmh. Za to fajnie się prowadzi nie tylko po asfalcie - nie boi się lekkiego off road (sprawdzone). Jego praktyczność i funkcjonalność jest super, na domiar tego daje frajdę z jazdy jak na SUW. Lubię te auto, nie żałuje zakupu choć był trochę za drogi.
Crossover xDrive20i 192KM 141kW
Autko jak na swoje wymiary bardzo przestronne i co mnie zaskoczylo to prowadzenie - w zakretach nie odbiega od osobówek, materialy bardzo dobrej jakosci i dobrze spasowane, czuc ze autko jest zwarte i trzyma sie kupy. Jak narazie zadnych usterek, silnik moglby miec wiecej koni - ale bedzie robiony stage 1, narazie podobno ciezko odblkowac ECU. Spalanie trasa Szkocja-Londyn 7.2ltr wg. komputera (120-140km/h), miasto Londyn 13-14 (zima).
~Krzysiek
Crossover xDrive20i 192KM 141kW
Generalna ocena samochodu jest 4+. Mimo bardzo dużych wad, które się pojawiły w tym egzemplarzu. Pozytywnie zaskakuje świetna skrzynia biegów oraz bardzo dobrze działający Xdrive. W tym modelu stale jest włączony napęd na przód, przy ruszaniu włącza się napęd na tył oraz oczywiście przy ekstremalnych sytuacjach typu ślisko uślizg zima śnieg oblodzenie. Bardzo zadziwiają mnie interwały wymiany oleju, BMW zaleca wymiany w tej chwili oleju w...
~T100vir
Crossover xDrive20d 190KM 140kW
Xdrive 20d kupione z przebiegiem 70tys z salonu BMW - przejechalem dotychczas 30tys tym modelem. W rodzinie to już druga taka X1 o tych samych parametrach więc mogę się wypowiedzieć o dwóch modelach (jeden z roku 2015 drugi 2016). Szukałem przez ponad 0.5 roku samochodu dla mnie - koniecznie xdrive przebieg do 120 tys km, większy i komfortowy w trasy do 150-160 tys zł. Brałem pod uwagę: 3GT,5GT i testowałem F10, X4,X6. Na moje gabaryty (100kg...
~labrador11
Crossover sDrive 18i 140KM 103kW
Świetne zwinne autko, budzący respekt wygląd, komfortowa jazda. Wysokiej jakości materiały wnętrza. Jedynie niezawodność układu elektronicznego budzi niesmak w nowym aucie premium.
~Bartoszek
Crossover xDrive25i 231KM 170kW
Silnik jest naprawdę petarda. Niby tylko 2 litry ale 231 koni plus automat i napęd na 4 koła robi swoje. Silnik na zwykła jazdę idealny bardzo cichy natomiast przy zmianie na sport lub mocnym depnieciu pokazuje pazur. Jeśli macie w swoich autach jak ja przepustnice na prawym wydechu polecam jej otwarcie na stałe. Dymek leci z dwóch kominów i dźwięk robi się jeszcze fajniejszy dla ucha. Przy ostrej jeździe pięknie strzela z wydechu przy zmianie... (Silnik)
~Henryk
Crossover xDrive20i 192KM 141kW
Składa się na to 5 usterek w ciągu niecałych 5 lat. Trochę za dużo jak na auto tej klasy i prestiżowej marki. BMW schodzi na psy.
BMW X1 F48 Crossover