Lista ocen BMW X1 F48 Crossover (10) - Ergonomia

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Waldek
Crossover xDrive25d 231KM 170kW
Wszystko jest tam gdzie powinno być nie trzeba się uczyć jakiś dziwnych rzeczy czy też rozwiązań. Interfejs też jest jasny i przejrzysty. Tylko wykonanie niektórych plastików jest kiepskie to znaczy np. Panel centralny piano black po naciśnięciu wydaje piski ale na codzień w jeździe to nie przeszkadza. Nie piszczy nic podczas jazdy nawet po nie równych drogach. Fotel kierowcy i pasażera to porażka dla większych osób. Trzy gwiazdki tylko za...
Crossover xDrive20i 192KM 141kW
I to jest cos za co lubie Niemców, wszystko intuicyjne i przemyslane. Mam zarowno dotykowy ekran jak pokretlo -system dziala swietnie i szybko nie to co w NX (tragedia).
~labrador11
Crossover sDrive 18i 140KM 103kW
Wszystko pod ręką, intuicyjne i czytelne, prawdziwa klasa wyższa. Szkoda, że podłokietnik jest wspólny, bez podziału dla kierowcy i pasażera
~Niebezpieczny
Crossover xDrive25i 231KM 170kW
Wszystko pod ręką!! Ale ta "regulacja" pasów... Choć osoby wysokie narzekać nie mogą.
~Witek
Crossover xDrive20i 192KM 141kW
Powtórzę uwagę: za krótkie osłony przeciwsłoneczne dla kierowców poniżej 175 wzrostu
~Krzysiek
Crossover xDrive20i 192KM 141kW
Bardzo wygodne podróżowanie przestrzeń ładunkowa duża.
~Henryk
Crossover xDrive20i 192KM 141kW
OK. Lubię taką ergonomię bez wodotrysków.
BMW X1 F48 Crossover