Oceny BMW X1 I Crossover

BMW X1 I Crossover - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny BMW X1 I Crossover

~arthasPL
BMW X1 I
Mieszane uczucia. Zakupiłem auto nowe z salonu spiesząc się przed zmianami VAT, więc wziąłem co było... Auto fajnie jeździ co jest chyba normą w BMW , ale rażące braki w detalach dających radość z posiadania takiego wozu. Silnik ekonomiczny i doskonała skrzynia biegów ale np. dywaniki welurowe za ponad 400 pln - chyba wytwarzane przez NASA... Napęd na 4 koła daje pewność prowadzenia a sztywne zawieszenie pozwala w mieście poszaleć między...
~Xev77
BMW X1 I
Samochód mnie bardzo zaskoczył. Podchodziłem raczej sceptycznie do całej koncepcji "BMW SUV", tym bardziej, że wiele ludzi żali się w internecie na silnik. Autem jeździ mi się bardzo dobrze, przyśpiesza całkiem nienajgorzej i jest w miarę ekonomiczne jak na swoją masę. W 2010 roku został poprawiony rozrząd, na dzień dzisiejszy nie mam z nim żadnych problemów. Olej wymieniam prewencyjnie co 5-6 miesięcy i wszystko chodzi jak w zegarku.
~busztaster
Crossover xDrive23d 204KM 150kW
BMW X1 I
Ocena 4+. To jest moje pierwsze BMW i przyznaje że jestem bardzo mile zaskoczony całokształtem - zarówno napędem, jakością wykończenia jak i przyjemnością z jazdy. Kilka mankamentów: wysokie ceny wyposażenia dodatkowego, duże spalanie i duże koszty utrzymania (ubezpieczenie, przegląd, cena paliwa).
BMW X1 I
Być może mam inne oczekiwania co do samochodu i gdyby nie konieczność posiadania takiego auta jeździłbym jakimś coupe (320d) albo roadsterem (z4), ale auto daje naprawdę ogromną frajdę z prowadzenia jeżdżąc nawet przepisowo. Każde BMW którym jeździłem świetnie się prowadziło i tak też jest w przypadku X1, jest to auto, które można kupić, pokochać i jeździć aż się rozpadnie, czyli do końca życia :)
~Użytkownik z Katowic
Crossover sDrive18i 150KM 110kW
BMW X1 I
Bardzo fajny samochód do miejskiej dżungli. Atrakcyjny wygląd - wygląda jak SUV a jeździ jak kombi - praktyczny i cool;
~Jan
~Lupa
~pete
BMW X1 I
trochę za słaby silnik, przy większych Tirach w trasie, ale praca i dymnamika ok. (Silnik)
~Łukasz
Crossover xDrive20d 177KM 130kW
BMW X1 I
Silnik 2.0D po modyfikacji oprogramowania na plus minus 220-225koni spalanie na długiej trasie jazda do 100-100km/h 5,5L miasto 6-6,5L Radość z jazdy takim małym potworem 7,5 L haha (Koszty utrzymania)
~Krzynek
Crossover xDrive20d 177KM 130kW