Lista ocen BMW X3 E83 (52) - Ergonomia

Na liście zabraknie 68 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~totylkoja
SUV 2.0d 150KM 110kW
Prostota i jeszcze raz prostota.......... w ergonowmii nie wynaleziono jeszcze nic lepszego. Polecam sportowe fotele z elektryczną regulacją części lędzwiowej - to jest po prostu majtersztyk ergonomii. No i kierownica M! - wydatek niewielki, ale doznania bajeczne!!!!!! Z estetyki zaś, to jasne wnętrze rekomenduję, tylko wtedy konieczne skórzane siedzenia, a to już spory wydatek, ale warto.
~Xevoz
SUV xDrive20d 177KM 130kW
Spora możliwość regulacji fotela, ale jak ktoś jest wybredny to skłaniam ku el. fotelom, to naprawdę fajna sprawa. Dwa miejsca na kubki, parę schowków, bluetooth, nawigacja po polsku i z mapami PL, nie mam jakiś specjalnych zastrzeżeń.
~Bodek
SUV 3.0 i 231KM 170kW
Bogu dzięki, to chyba jedno z ostatnich aut bez rozrywkowych, elektronicznych fajerwerków zajmujących kierowcę podczas jazdy. Wszystko w zasięgu ręki i wszystko uruchamiałem bez instrukcji - na wyczucie. Jak to w życiu bywa:))) sprawne paluszki pomagają:)))
~Robert
SUV 3.0 i 272KM 200kW
Jazda komfortowa zwłaszcza na długiej trasie. Ktoś tu w opinii pisał że być może środkowy tunel zest za szeroki przy pedałach. Być może tak jest ale jadąc w trasie szczególnie na tempomacie zupełnie tego nie odczuwam.
~Karol z Poznania
SUV 2.0d 150KM 110kW
Fatalne rozwiązania schowków nic się nie mieści, Nie ma trasy żebym nie otworzył sobie łokciem okna w samochodzie raz gdy słuchałem głosno muzyki samochód z naprzeciwka wlał mi do środka wodę z kałuży- wszystko brudne
~CZLOWIEK
SUV 2.0d 150KM 110kW
WSZYSTKO JEST POD REKA CO MI POTRZEBA .......Brak schowka bo w moim jest zmieniarka...a na desce mam lcd radia i navigacjii...telefonu nie ma gdzie polozyc.....zato mam 4 uchwyty na kawe...
~Succussio
SUV xDrive25i 218KM 160kW
Przez dużą dla pasażerów bagażnik jest ograniczony. Trzeba dobrze mocować bagaż w bagażniku bo przy wysokim środku ciężkości wszystko jeździ. kiepski sposób mocowania bagażu w bagażniku.
~maciekgt@wp.pl
SUV xDrive20d 177KM 130kW
Fotele sportowe za dopłatą ale warto, są super wygodne choś twarde. Funkcjonalność na najwyższym poziomie, nie ma zbędnych gadżetów ale to co powinno być to jest na swoim miejscu.
~Piotr z Warszawy
SUV 2.0d 150KM 110kW
Trochę denerwuje brak np. nowoczesnego komputeru pokładowego ,ale za to przejrzystość bez 2 zdań! Klima tylko trochę za nisko umieszczona ,ale i tak git ;)

Usterki BMW X3 E83

BMW X3 E83 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kolorowydom
SUV xDrive20d 177KM 130kW
W środku miejsca jest dość dla 4 osób, fotele w mojej wersji wygodne. Bagażnik dość spory. samochód niezbyt szeroki i długi, więc parkowanie także OK.