Lista ocen BMW X3 E83 (53) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 67 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~logitech
SUV 2.0d 150KM 110kW
z przodu siedzi sie bardzo wygonie i jest wystarczajaca ilosc przestrzeni, z tylu moga podrozowac wygodnie 3 osoby, mam 185 cm. wzrostu i siedze bardzo wygonie, nogi mieszcza sie bez problemu(nie chacza o siedzenia przednie) i ogolnie do przestrzeni nie mozna miec zastrzezen
~totylkoja
SUV 2.0d 150KM 110kW
Mam 188 cm wzrostu i przestrzeni mi nie brakuje zarówno z przodu jak i z tyłu auta. Wsiadanie na tył także wygodne. Absolutnie nie polecam ozdobnych progów, nota bene przepięknych, które wsiadanie i wysiadanie czynią koszmarnym (ja nie mam, więc jest OK).
~Xevoz
SUV xDrive20d 177KM 130kW
Jak na swoje wymiary zewnętrzne to miejsca jest naprawdę sporo, zarówno z przodu jak i z tyłu, bagażnik też niczego sobie, chociaż nie jest to najprzestronniejszy SUV to daje spokojnie radę, myślę, że dla rodziny 2+1 w sam raz.
~Bodek
SUV 3.0 i 231KM 170kW
Zdarzało mi się jeździć vanami, więc miałem pewne oczekiwania, ale... jest naprawdę świetnie. Z tyłu - trasa 1200 km a dwie osoby o wzroście ok. 180 cm. nie narzekały - przeciwnie - były zaskoczone komfortem jazdy.
~Succussio
SUV xDrive25i 218KM 160kW
Bardzo dużo miejsca. Jestem wysoki i pomimo odsunięcia fotela kierowcy spokojnie mogę sam usiąść na tylnej kanapie bez ścisku. Auto 4 osobowe piąty pasażer ma wysoki próg i w zasadzie brak miejsca na nogi.
~gal anonim;)
SUV xDrive20d 177KM 130kW
mam 191 cm. jest ok. GOrzej ze znalezieniem idealnej pozycji w opcji z man. reg. fotela. W a4 moglem po odsunieciu fotela wyciagnac nogi. Tutaj niestety nie. Pasazerowie nie narzekaja na brak miejsca.
~Kołatka
SUV 2.0d 150KM 110kW
W przodzie zarówno dla kierowcy i pasażera jest ok mam prawie 2 m i nie czuję się jak w klatce, natomiast z tyłu ciasno nie jest ale, ilością miejsca też nie grzeszy.
~Adam Marek
SUV 2.0d 150KM 110kW
Kierowca 182 cm miejca z zapasem. Jak na na długość auta niewiele ponad 4,5 m miejsca dla pasażerów wyjątkowo dużo. Świetnie wyprofilowane przednie fotele sportowe.
~kris italia
SUV 3.0 d 218KM 160kW
Z przodu bardzo dużo miejsca nawet jak dla faceta 1,9m. Z tyłu trochę skromniej ale w 4 osoby i bagaż można robić bez problemu długie trasy.

Usterki BMW X3 E83

BMW X3 E83 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ZT
SUV 3.0 sd 286KM 210kW
Mam 195cm. Jeśli ktoś narzeka to go nie rozumiem. Miejsca nad głową jeszcze dużo mimo panoramicznego dachu, na nogi dużo, na wysokości barków bardzo luźno.