Lista ocen BMW X3 E83 (56) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karol z Poznania
SUV 2.0d 150KM 110kW
Totalne nieporozumienie!!!! Nie ma 30km żebym nie musiał korygować tempertury w samochodzie w górę albo w dół. Moim zdaniem system regulacji manualnej nawiewu w górnej konsoli destabilizuje pracę całego układu. Ponieważ robię długie trasy strasznie mnie to wku..ia i moim zdaniem dyskwalifikuje tej klasy samochód- serwis w Poznaniu rozkłada ręce
~Adam Marek
SUV 2.0d 150KM 110kW
Klimatyzacja automatyczna o rozszerzonym działaniu. Filtr węglowy. Panorama szyberdach. Regulacja obiegu powietrza - wszystko to daje nieprzeciętne możliwości dopasowania jakości powietrza w kabinie do swoich upodobań. Żadnych nieprzyjemnych zapachów z zewnątrz.
~maciekgt@wp.pl
SUV xDrive20d 177KM 130kW
Klima działa trochę dziwnie bo w trybie automat nie można zmienić intensywności nawiewu który jest dość głośny bo ustawia się na wysokim poziomie. Tylko dwa najniższe poziomy nawiewu sa ciche od 3 w górę robi sie coraz głośniej. Duża skala regulacji.
~totylkoja
SUV 2.0d 150KM 110kW
Szybko, cicho i efektywnie, a pomysł z dodatkowym pokrętlem regulującym temperaturę osobno dla nawiewów na tłowia jadących, to istna rewelacja, po tysiąckroć bardziej użyteczna niż dwustrefowa klima, której w tym aucie i tak nie ma, zresztą.
~CZLOWIEK
SUV 2.0d 150KM 110kW
POLECAM JESLI WSKAZOWKA TEMPERATURY NIE STOI IDEALNIE PIONOWO ......WYMIENIC OBA TERMOSTATY ........ja tak zrobilem.....NAGRZEWA MI SIE W ZIMIE PO 10 MINUTACH SUPER.......klima PERFEKT.. grzane fotele to liksus...
~Xevoz
SUV xDrive20d 177KM 130kW
Bardzo wydajna zarówno klimatyzacja, jak i grzanie, podgrzewane lusterka szybko odchodzą, fotele też przyjemnie grzeją, jest tak jak powinno być, chociaż klimatronik mógłby być dwustrefowy...
~Bodek
SUV 3.0 i 231KM 170kW
Działa i to dobrze działa. Nie odczuwam braku np. dwustrefowego klimatronika. Nawet na długich trasach pasażerowie na tylnych siedzeniach nie narzekali na kłopoty z wentylacją. Nawiewy skuteczne.
~kolorowydom
SUV xDrive20d 177KM 130kW
Wentylacja i ogrzewanie mogą być wzorem dla innych marek. Ocena DOBRA tylko dlatego, że ciągle psuje się jakiś tam wiatraczek który często hałasuje, po czym sam się naprawia :)
~TG
SUV 2.0d 150KM 110kW
bez zarzutów - jedyne co moze przeszkadzać - brakuje klimatyzacji dwu strefowej , dodatkowa opcja - podgrzewanej kierownicy- zima bajka, polecam wszytskim :)

Usterki BMW X3 E83

BMW X3 E83 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Min
SUV 3.0 d 218KM 160kW
Klima mogłaby szybciej schładzać wnętrze w gorące dni. Jak chwyci temperaturę to już później ok ale długo dochodzi do temperatury komfortowej.