Lista ocen BMW X3 F25 (37) - Ergonomia

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
SUV 2.0 28i 245KM 180kW
Generalnie ok., ale...sterowanie audio jest niewygodne, jakiś geniusz tak zaprojektował wlew płynu do spryskiwaczy, że łatwo wylać go na kostkę od reflektora. Po zatrzymaniu odblokowują mi się tylko drzwi kierowcy, co mnie strasznie wkurza, a podobno nie da się tego zmienić. Na szczególne "wyróżnienie" zasługuje pomysł sprawdzenia poziomu oleju. Nie ma miarki, sprawdza komputer, ale...tylko na ciepłym silniku. Więc żeby sprawdzić czy nie mamy...
~Wojtek
SUV 3.0 30d 258KM 190kW
Siedzenia wygodne,dostęp komfortowy i fotele z pamięcią ustawień - super żona ija podchodzimy do samochodu ze swoim kluczykiem i sie samo wszystko ustawia. dostęp do wszystkiego ok - ale 2 mankamenty - kierownica zasłania przycisk start/stop a przycisk od podgrzewania kierownicy umieszczony tak że go nie widać
~Michał
SUV 2.0 20i 184KM 135kW
Niemieckie auto. Dodatkowo mile zaskakują detale. Np. można zaprogramować przyciski w radio pod różne funkcje. Np. "2" - dzwoń do żony, "3" włącz klimatyzację postojową itd. Dowolne funkcje! Świetne sterowanie z kierownicy radiem, polecam, must have dla bezpieczeństwa.
~Czacha
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Jeden z powodów dlaczego wybrałem akurat X3, jedyne co mnie drażni - podświetlenie opuszczania szyby po stronie kierowcy (bo chyba nie podświetlenie zabezpieczenia tylnych drzwi)jest u dołu przy klawiszach szyb tylnych a najczęściej używam swojej, kierowcy i łapię się czasem na tym, że otwieram tylną...
~kamil s
SUV Facelifting xDrive28i 245KM 180kW
iDrive znam i cenię, chociaż pokrętło często wciskane jest nogą przez pasażera. Schowki w drzwiach duże, w podłokietniku ok, przed pasażerem książka serwisowa i niewiele więcej. Wąskie fotele i bardzo twardy podłokietnik zaczyna dokuczać w dłuższej trasie.
~XXL
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Wszystko pod ręką, poza tym nie potrzeba wiele się naszukać w instrukcji obsługi (która zresztą jest dostępna także na zawołanie na wyświetlaczu - zarówno w wersji skróconej jak i pełnej), ponieważ większośc rzeczy "łapie się" intuicyjnie.
~Krzysztof2137
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
X3 to bardzo poukładany samochód, wszystko jest na swoim miejscu. Ciężko jest się tu do czegokolwiek przyczepić. Brakuje może regulacji podłokietnika z przodu, ale poza tym, jest naprawdę dobrze.
~Czacha
SUV 2.0 20d 190KM 140kW
udoskonalenie polegające na zasuwanym roletą schowku na kubki w konsoli środkowej nie da się pogodzić z kubkami jakie miałem poprzednio (albo zasuwasz albo masz kubki ale nie da się zasunąć)
~Kaj
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Tu wszystko wporządku choć nadal nie rozumiem klimy, która niby jest automatyczna a ja ciągle muszę zmieniać jej moc pracy oraz nastaw ciepłe/ zimne powietrze... Po prostu jest to dla mnie nie zrozumiałe!

Usterki BMW X3 F25

BMW X3 F25 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~croft
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Wszystko pod ręką, nie zauważam na razie mankamentów. Jeden minus to system Start-Stop - denerwujący w miejskich korkach - brak możliwości stałego dezaktywowania (każdorazowo przy włączaniu zapłonu).