Lista ocen BMW X3 F25 (44) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~XXL
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Po kilku większych wyjazdach (w tym trzech zagranicznych) mogę stwierdzić, że moja pięcioosobowa rodzina (w tym cztery kobiety) czuje się w środku wystarczająco wygodnie. Jedynym - stosunkowo niewielkim - mankamentem jest tu jedynie to, że osoba siedząca na środku tylnej kanapy musi okrakiem obejmować osłonę wału. Bagażnik 550 l plus schowki (gorąco polecam wykupienie tej opcji) i możliwości wykorzystania przestrzeni ponad roletą (polecam...
~Rogalik
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Rewelacja jeśli liczymy 4 pasażerów, bo tunel z tyłu, osobie siedzącej na środku, będzie przeszkadzał. Mam 183 cm wzrostu i mam jeszcze sporo zapasu nad głową, a fotel ustawiony dość wysoko. Latem podwoziłem 4 kolegów. Dwaj mieli ksywkę "BIZON" i po 2 m wzrostu, trzeci ważył 130 kg i ostatni kolega inwestujący w spory bojler zamiast kaloryfera. Bez problemu, jeszcze krata piwa wskoczyła do bagażnika.
~croft
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Ogólnie dużo miejsca - ale kanapa z tyłu na dłuższe trasy trochę niewygodna. Sportowe fotele oceniam teraz bardzo pozytywnie ale z początku nie byłem pewien czy to właściwy wybór. Bagażnik duży ale w poprzednim aucie wydawał mi się pojemniejszy (Honda CRV. Parę tych \"ale\" jest, jednak pamiętając że auto to średni SUV / SAV to jak na wymiar \"średni\" jest w sumie więcej niż OK.
~Stasiu
SUV Facelifting xDrive28i 245KM 180kW
Bez uwag. Jeżeli chodzi o miejsce za kierownicą i pasażera wystarczająco, biorąc pod uwagę, że mam 185 cm/85 kg. Siedziałem na tylnej kanapie - bez zastrzeżeń. Jednak w tym miejscu muszę dodać, że bagażnik mógłby być trochę większy, biorąc pod uwagę wymiary auta. Gdybym jeździł z tyłu miałbym jedną uwagę - brak regulacji tylnej kanapy - ale nie jeżdżę.
~Witek
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Dla mnie idealna, z przodu i z tyłu - cztery duże osoby podróżują wygodnie i swobodnie mimo maksymalnie odsuniętych przednich foteli. Bagażnik duży, podoba mi się dzielenie oparcia na trzy części, a jeszcze bardziej możliwość przewożenia nart wewnątrz w torbie mieszczącej 4 pary, wsuwanej w środek przez uchylone środkowe tylne oparcie.
~Artur
SUV Facelifting xDrive20d 190KM 140kW
Tutaj to chyba nie ma konkurencji w swojej klasie... Testowałem różne i w X3 było najwięcej miejsca. Pomimo, że w bagażniku mam klatkę dla niemałego psa to wejdźcie tam jeszcze dodatkowo duuuża walizka albo dwie mniejsze. Jakbym miał się do czegoś przyczepić to podłoga mogłaby być bardziej płaska po złożeniu foteli..
~BMWjuż Maniak
SUV 3.0 35i 306KM 225kW
Kierowca ma ograniczone miejsce na nogi - siedzi jakby w tunelu. Pasażer podobnie, choć już jest lepiej (nie ma ograniczeń od kierownicy). Z tyłu - jest nieprzyzwoicie dużo miejsca - na nogi, na tułów - nawet bardzo wysokie osoby znajdą miejsca pod dostatkiem. Bagażnik duży, pomieści wszelkie bagaże na wakacyjne wojaże.
~Krzysztof2137
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Miejsca w X3 jest pod dostatkiem. Zarówno kierowca jak i pasażerowie nie mogą narzekać. Miejsca nad głową jest bardzo dużo, podobnie na nogi. Bagażnik jest bardzo duży i nie ma progu. Dla czteroosobowej rodziny jest to samochód w pełni wystarczająco pojemny, a dla mniej licznych tym bardziej.
~kamil s
SUV Facelifting xDrive28i 245KM 180kW
Cztery dorosłe osoby się mieszczą, ale gdy wszyscy są sporych gabarytów to muszą iść na pewne ustępstwa. Fotele przednie są dla mnie zbyt wąskie, twarde, a podłokietnik to nieporozumienie. po 300 km boli mnie prawy łokieć i udo prawej nogi. Mam 185/95kg
~Wojtek
SUV 3.0 30d 258KM 190kW
Jesteśmy z żoną średniego wzrostu i po mini oraz golfie miejsca bardzo dużo. Z tyłu wystarczająco. Bagażnik w porównaniu w golfem variantem niby pojemnościowo taki sam a w rzeczywistości jakby mniejszy a na pewno krótszy