Lista ocen BMW X3 F25 SUV Facelifting (13) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kamil s
SUV Facelifting xDrive28i 245KM 180kW
Gdybym za samochód zapłacił widniejące w specyfikacji 269 tyś. PLN brutto, byłbym bardzo rozczarowany. W związku z tym, że zaoszczędziłem 69 tys. to przymykam oczy na skrzypiące boczki drzwi, podłokietnik, wiecznie odczepiające się łączenie fotela z wysuwanym elementem pod uda, wysokie spalanie czy standardowe wyposażenie. Za 200 tyś. mogłem kupić 3 letnie Audi a6 Allroad z BiTurbo TDI, i gdybym teraz podejmował decyzję to postawiłbym na...
~Stasiu
SUV Facelifting xDrive28i 245KM 180kW
Bardzo dobry. Zakupiłem auto spełniające wszystkie moje kryteria w przyzwoitej cenie. Oprócz moich wymagań dotyczących auta, moje BMW posiada pakiet M Pakiet, skórzaną tapicerkę, regulowane elektrycznie fotele i inne. Myślę, że za wydane pieniądze trudno byłoby kupić nowe auto z niższego segmentu w takiej konfiguracji.
~Michał
SUV Facelifting xDrive20i 184KM 135kW
Brałem gotowca z placu. Nie doposażałem go. Ale brak elektrycznie składających się lusterek w dzisiejszych czasach to kpina w samochodzie marki premium. To samo z podgrzewaniem foteli którego okazało się że nie ma... Pierwszy samochód od dekady w którym nie mogę sobie podgrzać "siedzenia" w zimowe dni.
~Adrian
SUV Facelifting xDrive20d 190KM 140kW
trochę przewartościowany, tandetne plastiki w dolnej części boczków na drzwiach, brak możliwości elektrycznej regulacji kierownicy przy fotelach z pamięcią, wygłuszenie przy przednich błotnikach zwykły tandetny styropian
~Bartek
SUV Facelifting xDrive20d 190KM 140kW
Samochod kupilem okazyjnie z salonu za 100tys zl. Sprawdzalem inne auta nowe do 120tys zl ale generalnie ciezko bylo cokolwiek znlesc w tej cenie co mozna bylo by porownac do uzywanego bmw x3.
~dominikdm
SUV Facelifting xDrive20d 190KM 140kW
Auto warte swojej ceny, marki które nie są premium są nie wiele tańsze przy tej wielkości auta, silniku diesla 190KM i napędzie na 4 koła - warto porównać
~gosc
SUV Facelifting xDrive28i 245KM 180kW
zakupiłem auto za 196tyś pakiety m i inne bajery w tej cenie to i wyposażeniem chyba tylko tiguany i obecnie kodaki ale nie ta marka bida
~Artur
SUV Facelifting xDrive20d 190KM 140kW
Hm tutaj to można zawsze ponarzekać.. zależy od portfela i oczekiwań.. Są różne wersje w różnych cenach.
~Mariusz
SUV Facelifting xDrive20i 184KM 135kW
Kupiony na wyprzedaży rocznika, w promocji tylko dlatego dobra
Dziennik kosztów dla BMW X3 F25 SUV Facelifting
8,7