Lista ocen BMW X3 F25 SUV (26) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~XXL
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
W aucie dwukrotnie wymieniono na gwarancji (po ok. 30000 i 60000 km) tłumik drgań (nie pamiętam dokładnie nazwy) - podobno jest to nierzadka usterka w samochodach tej marki. Mam nadzieję, że po gwarancji znowu mi to coś nie wysiądzie. Po ok. 60000 km stwierdzono luz na końcówce drążka kierowniczego - wymieniono na gwarancji. Zakupione wraz z autem koła z oponami zimowymi, choć miały być fabrycznie wyważone, to jednakże wyważenia wymagały,...
~Marcin
SUV 2.0 28i 245KM 180kW
Były problemy ze sterowaniem klapy bagażnika, spalił się żarnik Xenon. Poprz. właściciel robił remont zawieszenia z przodu za ok. 2 tys . Największym problemem u mnie była pęknięta linka od dźwigni otwierania pokrywy silnika. Mechanikom zabrało prawie dwie godz. Dostanie się do środka! Przy wymianie opon na nowe okazało się, że koła nie były odkręcane kilka lat i kilku stron nie daje się odkręcić. Kolejna godzina roboty.
~NiemoG
SUV 3.0 35i 306KM 225kW
Odzywalo sie jakies pikadlo z tylu po umyciu albo po deszczu, nie mam pojecia co to bylo i tylko jak byl mokry... o.O Czasem wypada przeczyscic chyba prowadnice od szyberdachu bo nie zawsze zamykal sie za pierwszym razem jakby byl jakis opor - to minelo samo.
~Krystian
SUV 2.0 28i 245KM 180kW
Nieszczelność jakiejś uszczelni w silniku. Urwała się linka od otwierania maski, spalił się moduł tylnego światła LED (naprawa zaledwie 150zł.). Komputer czasem wyświetla losowe błędy, ale wszystko jest sprawne.
~Rafal
SUV 3.0 35d 313KM 230kW
Praktycznie brak. Czasami wywali błąd zimnego powietrza, który albo sam znika, albo wystarczy skasować najtańszym OBD z allegro. Co jakieś 100tyś km wypada wyczyścić układ dolotowy bo jest dość zapchany.
~Witek
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Coś tam stukało w układzie kierowniczym, na gwarancji wymienili bez dyskusji, coś też z elektroniką, też wymiana bez dyskusji, moje spostrzeżenie - warto przedłużać gwarancję ile się da.
~BMWjuż Maniak
SUV 3.0 35i 306KM 225kW
Niestety jak na nowy samochód, nie obyło się bez wizyt w serwisie - usterce uległo oprogramowanie sterownika podnoszenia szyb. Zaczęła skrzypieć również tylna klapa bagażnika.
~Leszek
SUV 3.0 30d 258KM 190kW
na gwarancji wymienione łożyska kół przód i przekładnia kierownicy był luz a potem bez większych usterek producenta,wymiana cieknącego skraplacza klimatyzacji
~Czacha
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Łatwo rysująca się konsola środkowa,parkuję na ulicy po ostatnich mrozach wyciekał płyn spryskiwacza do reflektorów - naprawa w serwisie.

Usterki BMW X3 F25

BMW X3 F25 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Rogalik
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Póki co, łożysko w tylnym prawym kole. Łożysko na sprężarce klimy. Koło pasowe (guma spękana). Czujnik w DPF-ie. Skręcony magiel.
BMW X3 F25 SUV