Lista ocen BMW X3 F25 SUV (28) - Widoczność

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~XXL
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Zupełnie inna perspektywa przed oczami niż w limuzynach, którymi do tej pory jeździłem. Okazjonalne przesiadki w niepodwyższone samochody nieodmiennie wywołują wrażenie, jakbym szorował tyłkiem po asfalcie. Przednie słupki dość szerokie, trzeba szczególnie uważać (jak zresztą w przypadku większości aut) na przejściach dla pieszych. Tylna szyba wprawdzie daje stosunkowo niewielki ogląd, ale sytuację ratują czujniki parkowania - zarówno z tyłu...
~Krzysztof2137
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Lusterka są bardzo duże i martwe pole niemalże nie istnieje w tym samochodzie, jednak przednie słupki są bardzo grube i trzeba bardzo uważać dojeżdżając do przejść dla pieszych, bo słupki zwyczajnie zasłaniają drogę akurat w miejscu, gdzie pieszy zazwyczaj się pojawia. To niestety jest spora wada. Jednak w szybach bocznych oraz w szybie tylnej wszystko jest dobrze widoczne, tu nie mam zastrzeżeń.
~croft
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Bez zarzutu ale konieczny Park pilot (przód i tył, bez niego nie wyobrażam sobie parkowania w ciasnych miejscach (sam pilot w połączeniu z wyświetlaczem jest rewelacyjnie precyzyjny). Kolejny poemat to przyciemniane lusterka wsteczne (wewn.+zewn.)- opcja bardzo umilająca jazdę w nocy.
~NiemoG
SUV 3.0 35i 306KM 225kW
Podobno w X5 widocznosc jak w akwarium, w X3 slupki A moglyby byc troche mniejsze dlatego 4 gwiazdki. Nie mam kamerki za to czujniki przy parkowaniu sa ok. Wydaje mi sie ze E46 moglem wyczuc lepiej i to bez zadnych udogodnien ale moze to sentyment :D
~Michał
SUV 2.0 20i 184KM 135kW
Z przodu idealnie (wysoka pozycja, duże lusterka). Z tyłu z kamerą cofania zero problemów. Ale koniecznie kamerka, czujniki nie pozwolą manewrować z dokładnością do 1 cm. A kamerka tak.
~Kaj
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Generalnie widoczność bardzo przeciętna. Auto wbrew pozorom bardzo długie i trudne do wyczucia. Lepiej wyczuwałem już Q7. Niezbędne czunjniki oraz kamera cofania!
~chmurek77
SUV 2.0 20i 184KM 135kW
Doskonała, z tyłu dobrze mieć czujniki i kamerą, tak jak ja mam, kamerka super, pokazuje również trasę po której samochód się będzie cofał...
~JARBMW
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
w porównaniun do E83 którą jeździłem -przepaść. Bardzo dobrze znosi nierówności poprzeczne,dziury też łagodnie ,jest ok. ogromny postęp
~reju77
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
SUV zapewnia bardzo dobrą widoczność z przodu, potężne lusterka z boków. Można się doczepić tylnej szyby ale kamera cofania rozwiązuje problem.

Usterki BMW X3 F25

BMW X3 F25 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Wojtek
SUV 3.0 30d 258KM 190kW
Boczne słupki na zakrętach trochę zasłaniają widoczność. Parkowanie bez czujników i kamery z widokiem z góry to dla mnie byłaby tragedia
BMW X3 F25 SUV