Ocena kierowcy - BMW X4 G02 SUV

Jacek22, 3 lata temu
Silnik 30i 252KM 185kW
Rok produkcji 2019
BMW X4 G02 SUV 30i 252KM 185kW 2018-2021 - Oceń swoje auto
Inne : Ogólne wrażenie z jazdy - niesamowity komfort. Siedzący z tyłu nie odczuwali żadnego "bujania", szczególnie na zakrętach. Wrażenie stabilności. Wchodzenie w zakręty jak po "szynach" - świetne trzymanie boczne.
Inne : póki co brak. Wkurza brudząca się kamera z tyłu. Może nie z serii usterki, ale UWAGA - jak ktoś decyduje się zamiast zestawu naprawczego na koło dojazdowe - zmniejsza to znacznie pojemność i tak już niezbyt wielkiego bagażnika - warto to wziąć pod uwagę. Ja nie zapytałem i podczas oględzin przed zakupem pamiętałem o progu załadowczym. Przy odbiorze - niespodzianka - bagażnik na płasko z progiem, ale pojemność kufra mniejsza :(
Szkoda wysiadać :) Bardzo pozytywna ocena ogólna - można czepiać się drobiazgów - wymienione w poszczególnych kategoriach, ale do którego samochodu nie można się przyczepić do niczego?
Cichusieńki, zwinny - jak to w BMW liniowe przyspieszenie - nie należy oczekiwać "wbijania" w fotel
ideał !
bajka - super się prowadzi.
mnie się podoba - jak zwykle kwestia gustu
Myślałem, że będzie gorzej - z kamerą z tyłu nie ma najmniejszych problemów. Odwieczny problem z tylna kamerą, która brudzi się podczas deszczu - aż szkoda, że nie ma patentu z VW gdzie kamera schowana jest za znaczkiem marki na tylnej klapie :(
intuicyjnie - wszystko na swoim miejscu
zero zastrzeżeń - bardzo szybko nagrzewa się w zimne dni
pierwszy rząd - super, drugi - nie dla wysokich osób, trzeba uważać przy wsiadaniu - jak już się siedzi nie ma problemu z miejscem
ja na SUVa - nie jest źle !
Kupując auto za takie pieniądze należy zdawać sobie sprawę, ze tanio to już było :)
Luksus
Na razie spokój
Za szybko, żeby coś sensownego powiedzieć

Pb - zużycie paliwa dla silnika 30i 252KM 185kW [l/100km]

10,4