Ocena kierowcy - BMW X4 G01

Keric, 6 lat temu
Silnik xDrive20d 190KM 140kW
Rok produkcji 2016
BMW X4 G01 xDrive20d 190KM 140kW 2014-2017 - Oceń swoje auto
Samochód z tym silnikiem doskonały dla osób, które chcą się poruszać nowoczesnym autem a nie jeździć nim.
2,0 D i 190 KM to silnik doskonały na zakupy i plenerowe przejażdżki po okolicy
Reaguje z małym opóźnieniem, ale po przyzwyczajeniu się do opóźnienia spisuje się znakomicie.
Twardo trzyma się drogi nawet na ostrych zakrętach. Wg mnie w połączeniu z mocą 2,0 litrowego silnika to ideał.
Słupki boczne dość duże, sugeruję wykupić opcję sygnalizacji dla martwej strefy oraz opcji drona (4 kamer)
Dużą wadą X4 jest brak uchwytów nad głową. Z jednej strony auty jest reklamowane jako bardzo dynamiczne, ale kiedy chcemy wykorzystać jego możliwości jako pasażer to nie mamy się czego trzymać!
Pełna regulacja i doskonała możliwość ustawienia nadmuchów w stosunku do potrzeb. Polecam.
Ilość miejsca z pewnością zaskoczy wszystkich. BMW X4 jest wewnątrz po prostu ogromne! 4 osoby mogą podróżować w nim w warunkach przypisanych dla luksusowej limuzyny.
To tylko kwestia użytych opon. Patrz na parametry opon przy zakupie. Zalecane dla tego modelu opony Run Flat, polecam.
Koszty utrzymania to głównie poza ubezpieczeniem, paliwo. Wg mnie tu nie ma szału. Na krótkich odcinkach Beemka X4 2,0 pali 7,5-9,0 litrów ropy. Na trasie.. 5,8 - 7,0.
Auto dosyć drogie. Jeśli kupujesz je na firmę, w leasing to OK. Jeśli robisz prywatnie dużo km, tzn.> 50.000/rok to OK.
Podczas mojego małego przebiegu - około 25.00 km nie wystąpiły żadne usterki.
zero

On - zużycie paliwa dla silnika xDrive20d 190KM 140kW [l/100km]