Ocena kierowcy - BMW X5 E53

charzyk, 17 lat temu
Silnik 3.0d 218KM 160kW
Rok produkcji 2005
BMW X5 E53 3.0d 218KM 160kW 2003-2006 - Oceń swoje auto
Ogólnie auto rodzinne duże i bezpieczne. Naprawde nie można się specjalnie do czegoś przyczepić poza zbyt małą moca - jesli ktoś przesiada się ze 150 km benzynki na nie to może w wyższych przedziałach predkości ( wyprzedzanie ) zdziwić. RADZE NIE PRZESADZAĆ Z UŁAŃSKĄ FANTAZJA POW. 160 KM/H. Pozatym auto super. Wygląd fajny, marka jeszcze bardziej!!!!
Nieżle do 160 km/h potem brakuje mocy- po założeni chip´a powinno sie sie poprawić - (tak słyszałem )
Nie można narzekać . jest ok brakuje tylko mocy przy której moznaby lepiej ją wykorzystac.
wszystko super. jedyna drobna uciążliwość to słyszalne gumowe tarcie ( wymiana tulei ) przy skręcie kierownicy.
Wszystko doskonale widać - brak jakiegoś punktu zaczepnego żeby coś skrytykować.
Sper- tylko zamawiajcie wypchnięcie odcinka kręgosłupa. Poza tym SUPER!!!
Zajebiste - polecam - Ciepły w zime , chłodny latem ( klima )
Rewelacja - dużo miejsca wszędzie !!!!!!
Bardzo dobre . czasem słychać roletę bagażnika - poprostu jak nie musicie to zostawcie ją otwartą !!!!
7,6 - trasa do 120 km / h - tempomat 9,0-9,8 miasto przy spokojnej jeździe Max miasto to 12,5 l/100 Max Trasa do 150 km/h to 11 l/h pow. mysle że około 12,50 -tak 180-190 km/h
No cóż polecam EX AG - nic dodać nic ująć . W normalnych cenach - ooszt nie do przyjecia !!!!
No niestety coś tam czasem słychać. Takie upierdliwości ale do przeżycia.
Nie miałem poważnych usterek. Podczas mojej samodzielnej jazdu autem. Jak ktoś używa go zgodnie z rozumem to myslę że nie bedzie miał problemu.

On - zużycie paliwa dla silnika 3.0d 218KM 160kW [l/100km]

8,7