Lista ocen BMW X5 E70 (26) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tommy
SUV 4.8 i 355KM 261kW
Jak się jedzie spokojnie - bardzo cicho. Oczywiście delikatnie słychać pomruki V8, ale nie jest to nachalne tylko przyjemne. Natomiast - zmiana stylu (a zwłaszcza skryznia na DS) - to zaczyna się opera. Ja wtedy wyciszam radio i słucham... I nie mogę się nasłuchać. Brzmienie jest niesamowite. Do bardzo dużych prędkości (naprawdę dużych) - dźwięk opon i powietrza jest praktycznie niesłyszalny. Trzeba się przyzwyczaić - bo na początku musiałem...
~hewamich
SUV 3.0 d 235KM 173kW
Największy minus X5 w środku ? Skrzypiące plastiki... Każda X5 E70 skrzypi w środku, czy to mocniej czy słabiej ale zawsze. Sorry, ale auto które w salonie kosztowało 250 tyś jest to nie do pomyślenia. hmmm...przy wyższych prędkościach słychać wiatr, ale może to dlatego, że auto ma taką aeordynamikę. Może gdyby były podwójnie klejone szyby byłoby lepiej.
~Dexter
SUV Facelifting xDrive40d 306KM 225kW
Cichy jak czort! Tylko nie na każdych oponach. Te najdroże koła robią fajną rzecz. A może dają tam takie opony, które są specjalne dla wyciszenia. Nie bardzo pasuje mi to idealne wyciszenie do wersji M-Performance. Zawsze jednak wyścigowe auta miały coś w sobie, kiedy wydawały ryk z silnika.
~Seba
SUV 3.0 d 235KM 173kW
Wydaje mi się że bardzo dobre nie słyszałem jak ten łańcuch strzelił:) a tak poważnie to w aucie jest cicho, przy większych prędkościach słychać opór powietrze, to klocek wkońcu nie wyścigówka:)
~Piotr
SUV Facelifting xDrive40d 306KM 225kW
Dramat. Samochód za 350 tyś zł i wyraźnie słyszę warkot diesla. Tak, wiem, diesla zawsze bardziej słychać ale jakoś w serii 5 E60 czy G30 potrafili go lepiej wyciszyć.
~Ogi-Eho'o
SUV 3.0 si 272KM 200kW
Wyciszenie na wysokim poziomie, lecz słychać szum tylnych kół, bardziej niż w sedanie e39, co jest logiczne, gdyż w 5 strefa bagażnikowa jest zamknięta.
~Jac
SUV 3.0 d 235KM 173kW
Diesel. Trochę terkocze niestety. Do limuzyny mu sporo brakuje w tym względzie. Szum opon przy wyższych prędkościach warto zagłuszyć hifi.
~Gorja@wp.pl
SUV 3.0 d 235KM 173kW
mocno słychać opływające powietrze no ale przy tak dużym aucie i predkości 210 km/h z aerodynamika dzwi od stodoły nie dziwi
~TuNio_BMW
SUV 35d xDrive Steptronic 286KM 210kW
Dobre opony z dobrym wyciszeniem i w kabinie przy prędkościach autostradowych można rozmawiać szeptem
~Grzella
SUV Facelifting xDrive30d 245KM 180kW
Tu 4 gwiazdki bo mógłbyś bardziej dopracowany.