Lista ocen BMW X5 E70 SUV (21) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bazz
SUV 3.0 si 272KM 200kW
Tu trochę poszaleję:)O zatkaniu ujść wody pisałem -niezapomniane wrażenia ale odkryłem że z tyłu lewa strona jest około 2l płynu do spryskiwacza - pewnie pękł wężyk i przy spryskiwaniu szyby zalewał lewą stronę pod bagażnikiem - skutek - zaparowana na stałe lampa tylna - wymieniłem na nową, z wężykiemj jestem umówiony z mechanikiem na szukanie, uszkodzony moduł SOS - codziennie przy KAŻDYM!!uruchomieniu silnika auto mi o tym...
~Tommy
SUV 4.8 i 355KM 261kW
Generalnie ok. Denerwuje mnie roleta przestrzeni bagażowej, która czasem się odezwie na nierównościach. Ale są na to patenty ;-) Plus - dla mnie sporym zaskoczeniem (nie do końca pozytywnym niestety) jest duża ilość miejsc gdzie elementy plastikowe stykają się ze sobą. I wcześniej czy później to musi zacząć skrzypieć (nie ma siły). Marka oszczędziła na dodaniu w takich miejscach (a przyjamniej w części z nich) łączenia bardziej elastycznego -...
~Gorja@wp.pl
SUV 3.0 d 235KM 173kW
no właśnie drobiazgi : woda w lampach tylnych w klapie (wymiana na gwarancji ale serwis próbował myc :)) korozja na ramkach szybowych z pod gumy pęcherze rdzy popękane reflektory akryl na krawedziach mikro pekniecia uszkodzony mechanizm wycieraczek akurat tak lało że :(( okładzina czarnej niby gumy zaszła przy klawiszach na kierownicy głośniki charczą (mają super płyte do sprawdzania i na niej nic wszystko ok a bez nawet głuchy słyszy że...
~Jac
SUV 3.0 d 235KM 173kW
I tutaj do beczki przysłowiowego miodu druga beczka dziekciu. Po przejechaniu trasy Katowice-Alicante (pierwsze 2kkm przebiegu) pada jakiś zaworek i cieknie płyn od spryskiwacza. Po wymianie juz w Polsce pada po 3 miesiącach ponownie. Urywa się plasticzek od kratki nawiewu. Permanentnie odpada plastikowa listwa pod siedzeniem pasażera- dałem sobie już spokój z jej ponownym zakładaniem. Plastiki imitujące aluminium rysuja sie od byle kichniecia.
~Ogi-Eho'o
SUV 3.0 si 272KM 200kW
Każdy samochód wymaga uwagi i napraw eksploatacyjnych. To, że będzie trzeba wymienić pompę wody, paliwa, czy też klocków hamulcowych (i zapłacić za to swoją kwotę), nie oznacza, że auto jest awaryjne. Dlatego uważam, że pod względem usterek drobnych auto nie odróżnia się od innych samochodów.
~ArtPol74
SUV 3.0 d 235KM 173kW
Trzeba wspomnieć o niedomaganiach elektroniki/elektryki. Nie to, że się coś psuje ale denerwują sygnały z komputera, najczęściej spowodowane spadkami napięcia. Dużo czujników i ich błędów, o czym komputer natychmiast powiadamia. Nawet dżdża pogoda, czy postój 2-3tyg. może sprowokować błędy.
~Jacek
SUV 3.0 sd 286KM 210kW
W porównaniu do serii 7 jest bomba ! W pierwszych 8 miesiącach użytkowania tylko 4 wizyty w serwisie : brzęczenie pod maską, awaria napędu szyber dachu, stuki w przednim zawieszeniu i "samoczynne" otwieranie się auta po zamknięciu. W dalszym ciągu panów z Bawarii czeka trochę pracy.
~TuNio_BMW
SUV 35d xDrive Steptronic 286KM 210kW
Na dzień dzisiejszy zostały wymienione klocki hamulcowe olej w silniku, skrzyni biegów i gdzie jeszcze ważne to olej w obu dyferencjałach ważne aby go tam zmieniać bo nie wymienianie skończy się awarią napędów!! Czego sporo osób nie wie
SUV 3.0 d 235KM 173kW
standard w Bmw w opcji shadow line plastiki się odbarwiają po myjni, hamulce piszczą podczas hamowania, aktywny układ kierownicy daje to ze aby jechać prosto trzeba skrecac w prawo
~redy
SUV 3.0 d 235KM 173kW
Trochę drobnych usterek: do tylnych lamp (część na klapie) dostaje się woda, rozwarstwia się pokrywa schowka pasażera "ten typ tak ma",
BMW X5 E70 SUV