Lista ocen BMW X5 E70 SUV (20) - Ergonomia

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~free mind
SUV 3.0 d 235KM 173kW
Totalna niemiecka prostota, pragmatyzm i uporządkowanie. 0 zbędnych przycisków itp. Tylko kto zamontował gaśnicę pod fotelem kierowcy?! Wystaje to dziadostwo i obciera nogi. Trzeba się przyzwyczaić do otwieranego na boki schowka w podłokietniku. Legendarnego iDriva właściwie nie używam więc mnie nie wkurza, bo generalnie jest do kitu. Brak menu w języku właściwym dla danego rynku odbieram za brak profesjonalizmu i szacunku dla potencjalnych...
~Jacek
SUV 3.0 sd 286KM 210kW
Wzorem z modelu 7 przydałoby się sterowanie foteli na środkowym tunelu i elektryczne zasłonki na szybach bocznych z tyłu. Porażką jest rozdzielenie przedniego i tylnego systemu DVD. Tylny system nie odtwarza płyt ze zmieniarki, a przedni z czytnika z tyłu. Aby włączyć dzieciom bajkę, trzeba się zatrzymać, wysiąść i pilotem ustawić wszystko z tyłu, bo iDrive nie obsługuje tylnego ekranu. Krok do tyłu w stosunku do serii 7
~Ogi-Eho'o
SUV 3.0 si 272KM 200kW
Wszystko umieszczone na swoim miejscu. Ergonomia stoi na wysokim poziomie. Jedyny minus to specyficzne umieszczenie gaśnicy , której górna część uwiera o prawą łydkę gdy jedziemy na tempomacie.
~Gorja@wp.pl
SUV 3.0 d 235KM 173kW
wszystko na miejscu wsiadamy i wiemy co gdzie jest co prawda jak wyjechałem z salonu na stacje nie potrafiłem wyjąć klucza pilota :) ale po 5-8 minutach dałem rade
~hewamich
SUV 3.0 d 235KM 173kW
Konsola skierowana do kierowcy, przyciski rozmieszczone prawidłowo, guzik od otwierania schowka sprytnie ukryty u dołu, idrive jest bardzo intuicyjny,
~Jac
SUV 3.0 d 235KM 173kW
Nie ma się czego doczepić. Wszystko na swoim miejscu bez zbędnych setek przycisków i \'dyskoteki\' kontrolek. do obsługi iDrive da się przyzwyczić bezboleśnie.
~ArtPol74
SUV 3.0 d 235KM 173kW
Nie mam uwag. Wszystko na miejscu i pod ręką. W E53 lepsza kierownica ale to zależy od wyposażenia.
~radex321
SUV 3.0 sd 286KM 210kW
Jak ktoś jeździł BMW to od razu czuje się w nim jak u siebie.
~walduś , jacekchar@o2.pl
SUV 3.0 d 235KM 173kW
po prostu trzeba przywyknąć, nie tuzinkowe auto, nie tuzinkowe systemy sterowania
~TuNio_BMW
SUV 35d xDrive Steptronic 286KM 210kW
Nie mam uwag wszystko na miejscu i pod ręką
BMW X5 E70 SUV