Lista ocen BMW X5 E70 SUV (19) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~free mind
SUV 3.0 d 235KM 173kW
Zarówno jakość jak i cena na najwyższym poziomie. Przy takich pieniądzach oczekuje się jednak znacznie więcej w standardzie. Prestiż marki kosztuje, ale i zobowiązuje. Dopłata za rzeczy standardowe dla najzwyklejszych kombiaków -przy całej radości z autka- przyprawia o pewien niesmak.
~Jacek
SUV 3.0 sd 286KM 210kW
Podstawowa wersja kusi ceną, ale dobrze wyposażona to prawie dwa razy więcej. Taka polityka sprzedaży BMW. Dobra przy zakupie, bo możesz mieć w aucie to co chcesz. Katastrofalna przy odsprzedaży, bo ceny dyktują tańsze wersje i nikogo nie interesuje ile to auto naprawdę kosztowało nowe.
~Ogi-Eho'o
SUV 3.0 si 272KM 200kW
Jak już wspomniałem "coś za coś". Wyższy komfort, wyższa kultura pracy silnika, wyższy fun z jazdy, powodują, iż ten samochód kosztuje więcej, niż podobne samochody niższych klas, typu KIA, OPEL, HYUNDAI, VW itd.
~ArtPol74
SUV 3.0 d 235KM 173kW
E53...E70...widać,że coraz częściej na efekt końcowy maja wpływ księgowi. W porównaniu trójcy niemieckiej, w moim odczuciu Audi jest najlepsze...BMW coraz gorzej, mimo tego,że piszą o ciągłej poprawie.
~Seba
SUV 3.0 d 235KM 173kW
Wydaje mi się że przy samochodach tej marki i klasy nie powinny się zdarzać takie przykre niespodzianki:) Nie wiem jak w nowszych modelach może już się nauczyli:)
~walduś , jacekchar@o2.pl
SUV 3.0 d 235KM 173kW
nie wiem, nie analizowałem, po prostu mówiono mi, ze BMW to "radość z jazdy", to moje I BMW i potwierdzam: ja mam naprawdę radość z jazdy
~bazz
SUV 3.0 si 272KM 200kW
Biorąc pod uwage usterki opisywane trudno mi się wypowiedzieć. Jakość wewnątrz dla mnie znakomita jeśli chodzi o materiały itp.
~Jac
SUV 3.0 d 235KM 173kW
Matematycznie tzw. znak nieoznaczony;) Brak jakości i cena wraz z kosztami napraw dążąca do nieskończoności;)
~Gorja@wp.pl
SUV 3.0 d 235KM 173kW
nie jest to bmw z przed lat gdze jakość jakość i jeszcze raz jakośc teraz to komercja poprostu
~jarek
SUV 3.0 sd 286KM 210kW
na dodatkowych dwoch fotelach moga sie tylko zmiescic male dzieci poza tym super auto
BMW X5 E70 SUV