Lista ocen BMW X5 E70 SUV (19) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gorja@wp.pl
SUV 3.0 d 235KM 173kW
ogrzewanie super wystarczy na max 28 i po kilku minutach czujemy ciepłe powietrze co prawda miałem 2 krotnie naprawiana klimatyzacje 1 raz przetacie przewodu aluminiowego (podczas wymiany oleju któryś z pracowników musiał oprzeć sie o przewód i przetarł sie o element karoserii) 2 raz z jakiegoś powodu nie włączały sie wentylatory klimatyzacji przez co nie wlączała sie sprężarka nie dowiedziałem sie co było przyczyna
~bazz
SUV 3.0 si 272KM 200kW
Mam chyba 86 stref ogrzewania - łącznie z 3 rzędem foteli - wszystko ustawione na automat - chyba samo myśli:) - ale teraz conajmniej beczka dziegciu - usterka chyba na 2 wentylatorze - strrasznie rzęzi piszczy praktycznie nieprzerwanie gdy zrobi się cieplej - po paru kilometrach idzie oszaleć z tego jazgotu - by naoliwić tę część trzeba rozebrać Pół samochodu - z pół dnia robocizny - czekam do wiosny
~Tommy
SUV 4.8 i 355KM 261kW
Nie jeździłem zimą. Wiosna i lata - wszystko OK. Chłodzi szybko. Wiele można ustawić w menu (jak ma chłodzić, rozkład temperatury i tym podobnych z poszczególnych sekcji w programach automatycznych, itd.). Warto sobie to na pocztku przestudiować, żeby później kilkoma klinknięciami dostosować w zależności od potrzeb (zdefiniować sobie samego programy auto).
~hewamich
SUV 3.0 d 235KM 173kW
Jeśli już nauczymy się obsługiwać pokrętło idrive i cały system możemy stworzyć w aucie dużo ciepła i zimna (w zależności od potrzeby) - ustawianie mocniejszej dmuchawy na stopy bez wiania na górę ? Nie ma problemu..chciałbyś aby grzało Ci tylko w twarz ? Nie ma problemu. Szkoda, że nie mam wentylacji foteli i grzanej kiery.
~free mind
SUV 3.0 d 235KM 173kW
Tutaj super. Szybko się nagrzewa, chłodzi i odszrania szyby. Dwustrefowa automatyczna w zupełności wystarcza. Posiada jakiś czujnik, co to smród automatycznie odcina z zewnątrz, który zdaje się nawet działa, bo nic nie czuje w korkach. Ponad to ma mnóstwo ustawień, z których i tak nie korzystam. Włączam \'auto\' i gra gitara.
~George
SUV 3.0 d 235KM 173kW
Nie ma sensu przepłacać i wystarczy standardowe ogrzewanie jednostrefowe. Utrzymuje temperaturę na określonym poziomie i zapewania komfort cieplny. Polecam ogrzewanie postojowe, które nagrzeje nam szybciej wnętrze auta niż temperatura z silnika a dodatkowo rozmrozi przednią szybę po 10 minutach.
~Andrzej
SUV 3.0 d 235KM 173kW
mam webasto i klimę czterostrefową wraz z podgrzewanymi wentylowanymi fotelami i grzana kierownica wiec można sobie zrobić dobrze jak tylko człowiek zapragnie:_)
~TuNio_BMW
SUV 35d xDrive Steptronic 286KM 210kW
Zimą od czasu do czasu parowały szyby ogrzewanie na olbrzymi plus przy dużych mrozach i przy postoju na podwórku bardzo szybkie nagrzewanie pojazdu
~ArtPol74
SUV 3.0 d 235KM 173kW
Webasto robi swoje, w Audi A6 2.5tdi R5 było gorzej, oszczędniej ogrzewało. Klima wydajna, trzy różne ustawienia/wydajności. Najmocniejszego nie stosuję.
~Ogi-Eho'o
SUV 3.0 si 272KM 200kW
Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa. Nic jej nie brakuje. Podobnie ogrzewanie.
BMW X5 E70 SUV