Lista ocen BMW X5 E70 SUV (24) - Widoczność

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~free mind
SUV 3.0 d 235KM 173kW
Bez wspomagania wielkimi niczym zwierciadła lusterkami i czujnikami byłoby -przynajmniej na początku- kiepsko. Szeroki przedni słupek zmusza do wyglądania zza \'winkla\'. Zdarza się, że coś się w ruchu za nim schowa. Z innej jednak mańki-jak śpiewał Wysocki- \'żiraf balszoj jemu widnijej\'. Polecam samościemniające boczne lusterka (środkowe bezdyskusyjnie). Nie dość, że nic nas w nocy nie oślepia z tyłu, to się ustawiają \'pod krawężnik\' przy...
~hewamich
SUV 3.0 d 235KM 173kW
Siedzi się bardzo wysoko, na wszystkich patrzysz z góry (jak w busie), duża czołowa szyba, ogromne lusterka boczne, chociaż bez czujników byłoby ciężko bo auto jest po prostu długie i duże. Dla wprawnego kierowcy nie będzie problemu, kobieta może narzekać... Kamera cofania - jak na te lata jest średniej jakości także lepiej zaufać sobie :)
~Tommy
SUV 4.8 i 355KM 261kW
Do przodu i na boki super. Do tyłu - cóż. Przyzwyczaiłem się. Ale to duże auto i od czego są czujniki. Nie mam kamery parkowania i podejrzewam, że dodaje komfortu [przy cofaniu (w zakresie widoczności).
~George
SUV 3.0 d 235KM 173kW
Auto jest duże, dlatego widoczność jest taka sobie. Koniecznie czujniki parkowania. Dużym plusem są fantastyczne lusterka - jak w busie :) widać w nich wszystko. Przez tylnią szybę widać mało.
~TuNio_BMW
SUV 35d xDrive Steptronic 286KM 210kW
Widoczność świetna jak i przy jeździe jak i przy manewrowaniu na parkingach ( bardzo dobrze sprawdzają się kamery w lusterkach i na klapie bagażnika )
~Ogi-Eho'o
SUV 3.0 si 272KM 200kW
Widoczność jest wystarczająca, nie mam problemów z martwymi polami. Dodatkowo duże lusterka boczne poprawiają komfort jazdy.
~Leon
SUV 3.0 d 235KM 173kW
Zawieszenie jest zaskakująco sztywnie skonfigurowane. Na felgach 19 cali i zwykłych oponach (nie rof) nie jest to jednak uciążliwe.
~ArtPol74
SUV 3.0 d 235KM 173kW
Jak na takie gabaryty to Ok. Na pewno pomocne czujniki parkowania i kamera, choć w deszczu i zmierzchu obraz z niej słaby.
~Gorja@wp.pl
SUV 3.0 d 235KM 173kW
widoczność ok tak jak pisałem auto jest duże i można czegoś nie zauważyć nie możliwe by całe było ze szkła :)
~dragond77
SUV 3.0 sd 286KM 210kW
Jak w każdym SUV w lusterkach bardzo dobra, do przodu i na boki ok ale do tyłu tak sobie - ale z kamerą jest ok.
BMW X5 E70 SUV