Lista ocen BMW X5 E70 SUV 3.0 d 235KM 173kW 2006-2010 (12) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gorja@wp.pl
SUV 3.0 d 235KM 173kW
no właśnie drobiazgi : woda w lampach tylnych w klapie (wymiana na gwarancji ale serwis próbował myc :)) korozja na ramkach szybowych z pod gumy pęcherze rdzy popękane reflektory akryl na krawedziach mikro pekniecia uszkodzony mechanizm wycieraczek akurat tak lało że :(( okładzina czarnej niby gumy zaszła przy klawiszach na kierownicy głośniki charczą (mają super płyte do sprawdzania i na niej nic wszystko ok a bez nawet głuchy słyszy że...
~Jac
SUV 3.0 d 235KM 173kW
I tutaj do beczki przysłowiowego miodu druga beczka dziekciu. Po przejechaniu trasy Katowice-Alicante (pierwsze 2kkm przebiegu) pada jakiś zaworek i cieknie płyn od spryskiwacza. Po wymianie juz w Polsce pada po 3 miesiącach ponownie. Urywa się plasticzek od kratki nawiewu. Permanentnie odpada plastikowa listwa pod siedzeniem pasażera- dałem sobie już spokój z jej ponownym zakładaniem. Plastiki imitujące aluminium rysuja sie od byle kichniecia.
~ArtPol74
SUV 3.0 d 235KM 173kW
Trzeba wspomnieć o niedomaganiach elektroniki/elektryki. Nie to, że się coś psuje ale denerwują sygnały z komputera, najczęściej spowodowane spadkami napięcia. Dużo czujników i ich błędów, o czym komputer natychmiast powiadamia. Nawet dżdża pogoda, czy postój 2-3tyg. może sprowokować błędy.
SUV 3.0 d 235KM 173kW
standard w Bmw w opcji shadow line plastiki się odbarwiają po myjni, hamulce piszczą podczas hamowania, aktywny układ kierownicy daje to ze aby jechać prosto trzeba skrecac w prawo
~redy
SUV 3.0 d 235KM 173kW
Trochę drobnych usterek: do tylnych lamp (część na klapie) dostaje się woda, rozwarstwia się pokrywa schowka pasażera "ten typ tak ma",
~Andrzej
SUV 3.0 d 235KM 173kW
bylo pare rzeczy glównie elektronika i zawieszenie niby na gwarancji ale wizyty w serwisie jak bardzo by mili nie byli są i tak irytujące.
~free mind
SUV 3.0 d 235KM 173kW
Jakaś duperelka pękła przy zbiorniku płynu do spryskiwaczy po 3 tys. km i cały płyn uciekał. Wymienili to praktycznie na miejscu.
~hewamich
SUV 3.0 d 235KM 173kW
Padł mi akumulator, ale z mojej winy bo nie wymieniłem na czas.
~George
SUV 3.0 d 235KM 173kW
Za mało jeżdże abym mógł więcej powiedzieć.
~Adam
wiecznie cos sie psuje