Lista ocen BMW X6 E71 (18) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Crossover xDrive 30d 245KM 180kW
Skrzynia biegów 8 biegowa jest rewelacyjna. Do tej pory miałem same auta ze skrzynia manualną. Ale przyszedł czas na automat nie nie żałuje tej zmiany. Skrzynia szybko zmienia biegi, nawet do tej pory nie używałem łopatek przy kierownicy, bo i po co. A tego co się dowiadywałem przed zakupem pali sporo mniej niż odpowiednik X6 z 6 biegowym automatem. Ale to widać po cenach aut. Te poliftowe od drugiej połowy 2010 z 8 biegowym automatem są sporo...
~Tomek2104
Crossover xDrive 30d 245KM 180kW
I tutaj jest bardzo duże 5. Testowałem teraz audi q7 i q8 odpowiednio z mocą ok. 240 i 280 km oczywiście w 3.0 diesel i było bardzo słabo. Skrzynia w tamtych autach musi pomyśleć zanim zmieni bieg. Tryb sport nic tam nie pomaga. Już lepiej chodzi skrzynia w obecnym Touarequ 3.0 diesel. I tutaj trochę myślałem nawet nad vw, ale to jednak vw i nie jest to taka skrzynia jak w X6. Ta w X6 to mistrzostwo świata, biegi zmienia bardzo szybko.
~Radek J.
Crossover xDrive 30d 245KM 180kW
To mój pierwszy automat, ale myślałem o zmianie auta i przymierzałem się do audi, VW i nie jest to to samo co skrzynia w BMW. W grupie VAG chyba są dwusprzegłówki, ale w ta w VW zdecydowanie lepsza.
~Kali64
Crossover xDrive35i 306KM 225kW
Warunek wymiana oleju co 60 000 Wymiana oryginalnego oleju po ( 70 000) na Ravenoil in + wyraźne polepszenie pracy przekładni ( brak szarpnięć) łagodniejsza zmiana przełożeń
~Piotr K.
Crossover xDrive 30d 245KM 180kW
Skrzynia ZF8HP to jedna z najlepszych skrzyni z jaką miałem do czynienia, a kilkoma automatami jeździłem. Szybko zmienia biegi i uczy się kierowcy.
~Piotr
Crossover xDrive40d 306KM 225kW
doskonaly automat wczesniej tylko manual od teraz nigdy manual. Tak szybko w manualu nie przeloze biegów jak ta skrzynia
~samuraj
Crossover xDrive30d 235KM 173kW
Działa płynnie natomiast przejście na manual niewiele daje bo i tak jak wrzucisz za wysoki bieg to zredukuje :(
~Fan BMW
Crossover xDrive 30d 245KM 180kW
Dobrze zmienia biegi, delikatnie bez szarpnięć. Przy dużych prędkościach ma niskie obroty silnika.
~Pas
Crossover xDrive30d 235KM 173kW
Niemalże doskonała,jedynie przy nagłym kickdownie długo redukuje ale wiedząc o tym bierze sie poprawkę
~manek
Crossover xDrive50i 407KM 299kW
wiienka na torcie, a manual na manetkach działa praktycznie w czasie rzeczywistym - nie wiem jat to zrobili.