Lista ocen BMW X6 E71 (18) - Widoczność

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Crossover xDrive 30d 245KM 180kW
Ze względu na pochyloną szybę z tyłu dałem 4. Ale mega robotę robią duże lusterka w których wszystko widać. Do przodu widoczność bardzo dobra. Warto szukać auta z kamerą cofania, ponieważ auto jest bardzo duże. Kamera rozwiązuje problem cofania. I wbrew opiniom pisanym w internecie. Widoczność do tylu w tej małej szybie jest optymalna.
~Thratuss
Crossover xDrive30d 235KM 173kW
Widoczność- wiele osób zarzuca słabą widoczność do tyłu. Najwyraźniej ci ludzie nie jeździli X6-stką ponieważ z tego co mi wiadomo kamera cofania jest bodajże w standardzie. Chociaż muszę przyznać że w zimie oraz porze deszczowej słobo zdaje ona egzamin. Wtedy pomagają nam te wielkie lusterka.
~Fan BMW
Crossover xDrive 30d 245KM 180kW
Mogłoby być lepiej do tyłu. Kwestia wprawienia. Widoczność do tyłu poprawiają duże lusterka, których mi brakuje jak przesiadam się do osobówki. Koniecznie musi być kamera cofania, bo auto jest poprostu duże.
~Radek J.
Crossover xDrive 30d 245KM 180kW
Mała tylna szyba, ale duże lusterka rekompensują to. Do tej szyby idzie się przyzwyczaić. Bardzo pomaga kamera cofania. U mnie była w standardzie.
~bmwx6
Crossover Facelifting xDrive30d 245KM 180kW
Trochę sztywne zawieszenie ale komfortowe zależy na jakich kołach 19" zimowe jest OK na 20" lato na kipskim asfalcietrochę za twardo
~Derenko
Crossover xDrive35d 286KM 210kW
Widoczności do tyłu nie ma. Jak ktoś wcześniej jeździł dostawczakiem i jest przyzwyczajony do lusterek bocznych nie będzie miał kłopotu.
~Piotr
Crossover xDrive40d 306KM 225kW
z przodu z boku i lustra (wielkie) swietnie sie spisuja do tyłu lepiej sie nie ogladać bo i tak nic sie nie zobaczy
~Tomek2104
Crossover xDrive 30d 245KM 180kW
Nie ma zastrzeżeń. Widzę to tyłu i przodu. Do tylnej szyby jestem mega przyzwyczajony.
~Pas
Crossover xDrive30d 235KM 173kW
Świetna do przodu na boki. Do tylu wspomaga kamera cofania i duze lusterka
~samuraj
Crossover xDrive30d 235KM 173kW
Nie najgorzej. Jeżeli jeździłeś ciężarówką lub busem jest ok.