Lista ocen BMW X6 F16 Crossover (6) - Ergonomia

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lucas
Crossover xDrive 40d 313KM 230kW
Bez zarzutu, wygodniejsza obsługa podstawowymi funkcjami niż w Volvo XC90. Dla mnie przełączanie skrzyni automatycznej w tryb sportowy powinno odbywać się zawsze poprzez przesunięcie lewarka do kierowcy. Jest to rozwiązanie szybkie, bezpieczne i daje natychmiastową reakcję. Nie wiem po co w XC90 wymyślili jakiś wałeczek do przełączania w tryb sport. Zanim to się ogarnie to już mija kilka sekund decydujących np. przy wyprzedzaniu. W X6 jest to...
~krzysztof_bojanowski2
Crossover xDrive 40d 313KM 230kW
Jak to w niemieckich autach wszystko przemyślane i na swoim miejscu. Sterowanie mediami bardzo intuicyjne i szybko się można ich nauczyć. Fotele po Volvo są dużo twardsze nie do końca ja to lubię. Dość sporo czasu zajęło mi odpowiednie ustawienie fotela, żeby uzyskać zadowalający komfort. Fotele mają naprawdę bardzo duże możliwe regulacje. Nadal uważam , że są trochę za twarde nie wiem czy to nie wina że mają system wentylacji.
~Maciek
Crossover M50d 381KM 280kW
Parkowanie raczej gdzieś dalej na parkingach z racji tego ze jest szeroki a ludzie to łajzy które mają szacunek do innych w D. I drapią swoje złomy o moje auto.
~Marek
Crossover xDrive30d 258KM 190kW
Z tyłu i przodu dużo miejsca. Bagażnik płaski i długi. Zawsze można kufer doczepić na dach jak się jedzie z większym bagażem :)
~Jan
Crossover xDrive 40d 313KM 230kW
tutaj również bardzo dobrze, i-drive intuicyjny, wieloma funkcjami mogę sterować z kierownicy.
~Marek1978
Crossover xDrive 40d 313KM 230kW
Duże kieszenie i wystarczająca ilość schowków
BMW X6 F16 Crossover