Ocena kierowcy - BMW X6 F16 Crossover

iKondzio, 8 lat temu
Silnik xDrive50i 450KM 331kW
Rok produkcji 2014
BMW X6 F16 Crossover xDrive50i 450KM 331kW 2014-2019 - Oceń swoje auto
Silnik : Prowadzenie jest wspaniałe, ale silnik robi robotę! Spalanie, moc jaką daje i ten dźwięk. Nic do zarzucenia!
Autem trzeba się przejechać, pojeździć, po oglądać, po siedzieć, po macać... Nie da się tego wprost opisać, jest to owoc świetnej pracy BMW. Parę lat temu myślałem, że E71 jest wspaniałe. Teraz ma godnego następce.
Do dźwięku jaki emituje nigdy nie będę w stanie się przyzwyczaić.. Dwie turbinki, moc... Spalanie.. kto by pomyślał, że przy takiej mocy można uzyskać tak niskie wyniki.
Jazda na łopatkach.. ajj... brak słów. Klasa sama w sobie.
Jak to bierze zakręty.. Wystarczy obejrzeć co to auto potrafi na Nordschleife.. Brawo BMW!
Brakuje ustawiania klimy dla pasażera w komputerze, zastąpiono to rozwiązanie według mnie gorszym - przycisk na desce rozdzielczej.
Jak to w X6 na tylnej kanapie bywa bardziej "wyrośnięci" pasażerowie mogą czuć dyskomfort nawet nieco większy niż to bywało w poprzednim modelu.
Silnik V8 który na zew. gra po całości wew. jest słyszany naprawdę niezbyt co dla mnie jako wielkiego maniaka jest minusem.
Niestety, to już nie ta sama jakość plastików co kiedyś. Jak wszyscy tak i BMW idzie w tę stronę.. Szczególnie na tyłach po naszych kochanych Polskich drogach można usłyszeć lekkie trzeszczenie.

Pb - zużycie paliwa dla silnika xDrive50i 450KM 331kW [l/100km]

18,5