Ocena kierowcy - BMW X7 SUV

stillwater, ponad rok temu
Silnik 3.0 40d 340KM 250kW
Rok produkcji 2021
BMW X7 SUV 3.0 40d 340KM 250kW od 2020 - Oceń swoje auto
Samochód powinien nazywać się BMW X7 Komunikat, taka specjalna wersja. W serwisie był już 4 razy w ciągu dwóch lat. Jednak o dziwo nie to najbardziej mi przeszkadza. Wszak wszystko może się popsuć i nie jest to wielki problem. Ale te komunikaty.... 1. Jakieś 3-4 razy do roku należy dopompować opony o jakieś aptekarskie 0,1 bara. Inaczej będzie komunikat i to taki głośny brzęczący po wejściu do samochodu 2. włączasz tryb wspomagania jazdy? Komunikat na cały ekran. Nie ma nawigacji i playlisty. Musisz kliknąć ok, za każdym razem (sprawdzałem inne marki tak nie mają) 3. niewielka awaria anteny? Brzęczący komunikat co jakieś 20 min. Nie da się go wyłączyć ani ściszyć. A na naprawę i część zamienną czekam już miesiąc. 4. nowy rok ? BMW wysyła komunikat z życzeniami. Miłe co? Szkoda, że wyświetla się 5 razy przez 3 kolejne dni i za każdym razem musisz go akceptować. To już wolę bez życzeń BMW - radość z jazdy. Tak brzmi motto firmy. Z tej radości zostało tylko motto, ktoś się gdzieś pogubił. Podsumowanie. Naprawdę wszystko rozumiem, samochody jak dla mnie nawet mogą ulegać drobnym awariom, moje "BMW X7 Komunikat" jest jednak autem absurdalnym.
wentylacja nieco głośna nawet na niskim poziomie
niezłe jak na SUV

On - zużycie paliwa dla silnika 3.0 40d 340KM 250kW [l/100km]