Lista ocen BMW Z3 Cabrio (11) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piekarniawybrzeze@vp.pl
Cabrio 2.0 150KM 110kW
Jak to w kazdym aucie wymienialem klocki tarcze itp. W zawieszeniu przez 4 lata wymienilem amorki bo zaczynaly byc juz slabe. Pozatym nic jeszcze nie wymienilem chociaz za kazdym razem jak jestem w warsztacie zlecam sprawdzenie zawieszenia zeby szybko zareagowac na jakies luzy a nie czekac az rozkraczy sie wszystko i za kazdym razem slysze, ze zadnych luzow niemam i wszystko kupy sie trzyma. Na polskich drogach naprade super
~Rafka ZaLaS
Cabrio 1.8 115KM 85kW
To autko faktycznie jest niezawodne. Obecnie samochód ma trzynaście lat. Ja mam go od niecałego roku. Nie zawiódł mnie ze swojej winy ani razu. Z winy słabego akumulatora raz. Ale to już nie jest wina pojazdu, tylko eksploatującego pojazd osobnika.
~mili77
Cabrio 1.9 140KM 103kW
jak to w starym autku czasem odkstałcają sie uszczelki przy drzwiach i woda leci do srodka. szybka tył matowieje, podpórki lusterek aluminiowe utleniają sie
~Kuba
Cabrio 1.9 140KM 103kW
-nie domyka sie szyba od strony kierowcy (jeszcze tego nie wycenilem) -termostat (300zl Ebay + robocizna? )
~Emek
Cabrio 1.9 140KM 103kW
Z drobiazgów mechanizm sterowania fotelem pasażera szwankował, ale już naprawione :)
~Piotr
Cabrio 2.2 i 170KM 125kW
czasami przy zamykaniu dachu mozna bylo usłyszec dziwne skrzypienie
~Robert
Cabrio 2.2 i 170KM 125kW
Nie miałem problemów.
~marcel..
Cabrio 2.8 192KM 141kW
Wszystko trzyma sie kupy:)
~lk
Cabrio 3.2 M 321KM 236kW
Nic się nie psuje
~Unery
Cabrio 2.8 192KM 141kW
Odpukać, póki co brak problemów
BMW Z3 Cabrio