Lista ocen BMW Z3 Coupe 2.8 193KM 142kW 1998-2000 (4) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Coupe 2.8 193KM 142kW
To chyba najlepsza rzecz w "Zetce"! Powiem tak, RWD, szpera, siedzimy prawie na tylnej osi i mamy duuużo funu z jazdy, aż się nie chce wysiadać! :) Dodam, że nie trzeba nim latać bokami żeby to docenić. Układ kierowniczy jest perfekcyjny. Na prostej Zeta daje radę, ale nie po to ją mam! Teraz zawieszenie. Śmigam na standardowych 17' 225/45 z przodu i 245/40 z tyłu i jest w sam raz na nasze polskie dziury. Zawias to z przodu...
Coupe 2.8 193KM 142kW
Prowadzi się jak gokart, w zakrętach trzeba mieć szybkie rączki. Jeździłem ostatnio na oponach RSc i było twardo, zmieniłem na zwykle i po pierwszej jeździe wygląda na to, że jest dużo przyjemniej. Ale to dopiero na wiosnę dokładnie uda się ocenić
BMW Z3 Coupe