Lista ocen BMW Z3 (11) - Ergonomia

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafka ZaLaS
Cabrio 1.8 115KM 85kW
Wszystko pod ręką...i prawie nic mnie w Zetce nie irytuje. Nie napiszę też że jest ciasno, bo 100-kilowy, w miarę szeroki gość, czuje się tu bardzo w porządku. No może poza chwilą w której chcę odkręcić korbką szybę boczną...wtedy muszę zdjąć nogę z hamulca (tylko przy zbyt przesuniętym w przód fotelu kierowcy). Fotel pasażera jest nieco niżej osadzony, dzięki czemu problem nie istnieje.
~d-lipski@o2.pl
Coupe 3.0i 231KM 170kW
W zasadzie jest doskonała. O ile wnętrze jest małe, ciasne o tyle dostępność wszystkich guzików i ich prostota sa godne naśladowania. Wnętrze poza tym że jest doskonałej jakości w skórze 2 kolorowej (czarno pomarańczowe) jest maksymalnie proste i bez fajerwerków. Mam model po faceliftingu i tu jest po prostu dobrze.
~Tomek
Coupe 2.8 193KM 142kW
Trzy pokrętła, parę guzików do obsługi najistotniejszych funkcji na konsoli i mamy prawie doskonały przepis na kokpit w aucie. Niektóre przyciski (znowu) z e30 wyglądają źle, ale można sobie wmówić, że to taki oldschool :)
~mili77
Cabrio 1.9 140KM 103kW
sportowe autko wyposażone w to co jest konieczne (radio, kubełkowe fotele podgrzewane, poduszki, asr i wydajne ogrzewanie) reszta jest zbedna i tych zbednych rzeczy zetka nie ma
~Emek
Wszystko pod idealnie rozmieszczone
~piekarniawybrzeze@vp.pl
Cabrio 2.0 150KM 110kW
Wszystko pod ręką czytelne i widoczne
~Joanna i Damian asiadamian@amorki.pl
Cabrio 2.8 192KM 141kW
bez dachu super, z dachem nieco ograniczona
~Romanesku
Cabrio 1.9 140KM 103kW
Wszystko na swoim miejscu.
~lk
Cabrio 3.2 M 321KM 236kW