Lista ocen BMW Z3 (36)

4,1
~Tomek
Coupe 2.8 193KM 142kW
Mój samochód to Coupe z 1999 roku. Z3 w tym nadwoziu zawsze było moim marzeniem ze względu na unikalność i niepowtarzalny wygląd. Po latach udało mi się je zrealizować ;) A teraz co do autka: powiem tak - nic się nie rozczarowałem. Jeździ super, jest zwinny, skręca jak marzenie.
~Rafka ZaLaS
Cabrio 1.8 115KM 85kW
U mnie Zetka dostaje maksymalną ocenę. To samochód na piątkę z minimalnym minusem. Jak znajdę coś lepszego...to i tak do końca życia będę pamiętał o tej maszynce. Nawet jak zostanę naczelnym TopGear, heh. To jedno z tych aut, którymi jeżdżą nieliczni. I nie dlatego, że już ich nie produkują od 2003.
~piekarniawybrzeze@vp.pl
Cabrio 2.0 150KM 110kW
Silnik pracuje idealnie. Przyspiesza niezle chociaż 2,8 albo 3.0 przyśpiszałby o wiele lepiej a spalanie za bardzo by sie nie różniło. Dzwieki spod maski przepiekne ale jak to w kazdym bmw z rzędową szóstką ;) Bezawaryjny łańcuszek, ktróry wymieniamy po pół miljona kilometrow. (Silnik)
~d-lipski@o2.pl
Coupe 3.0i 231KM 170kW
Mój samochód to z3 coupe 3.0 z 2000r. Ogólnie kawał dobrej bryki, robi wrażenie na każdym, silnik daje sporo emocji, zawieszenie i prowadzenie jest wyborne, na prawdę doskonałe. W zasadzie najlepszy element całego samochodu. Skrzynia brutalna z resztą jak pozostała część samochodu, drzwi chodzą topornie, wsteczny to tragenia &$%*(@!. Dużo frajdy z jazdy, odgłosy silnika powalające na kolana. Widoczność pomińmy temat , wnętrze świetnie...
~marcel..
Cabrio 2.8 192KM 141kW
Auto daje sporo frajdy z jazdy z otwartym dachem i do tego bardzo dobry silnik i układ jezdny!! Zamienie w przyszłości tylko na Z3 "M" ewentualnie Z4!!! Potwierdzeniem dobrego zakupu są również reakcje przechodzących obok ludzi nie raz reagującymi spontanicznie ale zawsze pozytywnie!!
~mili77
Cabrio 1.9 140KM 103kW
kultowe auto, zwraca uwagę, dobra relacja ceny do jakości, super ergonomiczne i bezawaryjne. spalanie dosyc wysokie jak to w bmw ale jak ktoś chce żeby mało paliło to kupuje tico w gazie :)
Coupe 2.8 193KM 142kW
Jest to samochód inny dla ludzi innych. Nie jest specjalnie wygodny, ekonomiczny, ale ma to coś. Za każdym razem gdy do niego wsiadam „gęba” mi się cieszy bo właśnie ma to coś czego współczesne samochody nie mają i już raczej nigdy nie będą miały.
~Unery
Cabrio 2.8 192KM 141kW
No rewelacja jak dla mnie. Autkiem zrobiłem naprawdę sporo kilometrów i nigdy mnie nie zawiodło.