Najnowsze oceny BMW Z3

~Unery
Cabrio 2.8 192KM 141kW
BMW Z3 I
No rewelacja jak dla mnie. Autkiem zrobiłem naprawdę sporo kilometrów i nigdy mnie nie zawiodło.
~Joanna i Damian asiadamian@amorki.pl
Cabrio 2.8 192KM 141kW
BMW Z3 I
Samochód prezentuje się rewelacyjnie, jak również tak się prowadzi. Jest wygodny, ma niezłe kopyto, zwraca na siebie niesamowitą uwagę. Jest świetnie wykończone,niezawodne i nie zamienimy na dzień dzisiejszy na żadne inne! Stało się członkiem rodziny! Cukiereczek!
~GREG
Coupe 3.2 M 321KM 236kW
BMW Z3 I
mam to auto juz 2 lata mimo ze pali 15 w miescie bo ma 321 konny silnik nie zamienil bym na zaden inny chyba ze bmw Z4 to jest godny nastepca kocham to auto , a sposob w jaki sie je prowadzi w zakretach poprostu rewelacjia nie da sie tego opisac polecam warto miec takie auto napewno go nie sprzedam zajezdze je na amen
Cabrio 2.2 i 170KM 125kW
BMW Z3 I
jest to swietne bulwarowe autko , silnik wystarczajaco dynamiczny , rzędowa szóstka pracuje naprawdę miekko i cicho.
~Tomek
Coupe 2.8 193KM 142kW
BMW Z3 I
Mój samochód to Coupe z 1999 roku. Z3 w tym nadwoziu zawsze było moim marzeniem ze względu na unikalność i niepowtarzalny wygląd. Po latach udało mi się je zrealizować ;) A teraz co do autka: powiem tak - nic się nie rozczarowałem. Jeździ super, jest zwinny, skręca jak marzenie.
~mili77
Cabrio 1.9 140KM 103kW
BMW Z3 I
kultowe auto, zwraca uwagę, dobra relacja ceny do jakości, super ergonomiczne i bezawaryjne. spalanie dosyc wysokie jak to w bmw ale jak ktoś chce żeby mało paliło to kupuje tico w gazie :)
~Rafka ZaLaS
Cabrio 1.8 115KM 85kW
BMW Z3 I
U mnie Zetka dostaje maksymalną ocenę. To samochód na piątkę z minimalnym minusem. Jak znajdę coś lepszego...to i tak do końca życia będę pamiętał o tej maszynce. Nawet jak zostanę naczelnym TopGear, heh. To jedno z tych aut, którymi jeżdżą nieliczni. I nie dlatego, że już ich nie produkują od 2003.
~d-lipski@o2.pl
Coupe 3.0i 231KM 170kW
BMW Z3 I
Mój samochód to z3 coupe 3.0 z 2000r. Ogólnie kawał dobrej bryki, robi wrażenie na każdym, silnik daje sporo emocji, zawieszenie i prowadzenie jest wyborne, na prawdę doskonałe. W zasadzie najlepszy element całego samochodu. Skrzynia brutalna z resztą jak pozostała część samochodu, drzwi chodzą topornie, wsteczny to tragenia &$%*(@!. Dużo frajdy z jazdy, odgłosy silnika powalające na kolana. Widoczność pomińmy temat , wnętrze świetnie...
~Alicja4@hotmail.com
Cabrio 2.0 150KM 110kW
BMW Z3 I
Samochod dobrze sie prowadzi,w srodku glosny,w goracym klimacie bardzo cieply w lecie,siedzenia po 150tys- skora-przetarte,dziury na boku siedzenia kierowcy,ciagle problemy z elektronika,juz od 20 tyskm ciagle swieci sie swiatlo ABS,servis BMW chcial 2 tys dolarow za wymiane jakiegos czujnika zeby to zlikwidowac,za wyjecie compactu z radia-wcielo od goraca, skasowali 650 zl. Klucz z alarmem przestal dzialac przy 180 tys,alarm od poczatku sie...
~szczęśliwy użytkownik
Cabrio 2.8 193KM 142kW
BMW Z3 I
auto jest po prostu zajebiste, mam je pół roku, rzeczywiście pali sporo przeciętnie ok. 12 litrów, ale parę złotych więcej na 100 kilometrów to koszt niewielki w porównaniu do frajdy jaką daję eksploatacja Zetki. Niecałe 7 sekund do 100tki, 230 km/h bez dachu, na suchej nawierchni można wchodzić w zakręt z każdą prędkością. Wygląda świetnie w środku i na zewnątrz. Na głowę bije niedorobioną plastikową celicę czy pedziowate TT. Może nie jest...