Lista ocen BMW Z4 E85 Cabrio (16) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Trzeci Właściciel
Cabrio 2.0 i 16V 150KM 110kW
Prawie bez zarzutu, podgrzewane fotele nagrzewają się błyskawicznie. Przez chwilę myślałem nad uwzględnieniem braku podgrzewanej kierownicy, ale nawiewy grzeją tak mocno, że wystarczy skierować je na ręce i nie ma żadnego problemu, a jakby nie patrzeć ostatnia zima była sroga. Klima daje radę, poza najcieplejszymi dniami. Wtedy bez dachu jest... ciepło. Ale fizyki się nie oszuka, klimatyzacją łatwiej schłodzić zamkniętą przestrzeń. Warto...
~siwy
Cabrio 2.0 i 16V 150KM 110kW
Klimatyzacja - musi być na wyposażeniu i sprawna bo inaczej ugotujesz się w upalny dzień nawet z otwartym dachem. Wentylacja - wydajna Ogrzewanie - bardzo wydajne (jeździłem z otwartym dachem w styczniu przy 5 st C i było ok (czapka na głowie konieczna)
~Nocturne
Cabrio 3.0 i 231KM 170kW
Doskonale. Wnętrze jest malutkie, więc klima błyskawicznie schładza. Silnik nagrzewa się niemal od razu i po minucie leci ciepłe powietrze. Nawiewy łatwe w regulacji. Można płynnie regulować kierunek nawiewu. Takie suwaki powinny być w każdym aucie!
~tomek
Cabrio 3.0 i 231KM 170kW
auto moze byc sauna jesli ktos ma takie oczekiwania. nagrzewa sie szybko. przy otwartym dachu w kabinie jest milo i przyjemnie. jazda przy minosowych temperarurach z otwartym dachem jest przyjemnoscia jesli nie jedziesz powyzej 70km/h
~Mdeyna
Cabrio 3.0 i 231KM 170kW
Nie spotkałem auta w którym kabina nagrzewa się szybciej, już po niecałej minucie od uruchomienia silnika robi sie ciepło. Również klimatyzacja działa bez zarzutu. Możliwe że to za sprawą niewielkiego wnętrza.
~Michał
Cabrio 3.0 si 265KM 195kW
bez problemu. Przy niskich temtepraturach na zewnątrz i otwartym dachu jedzie się bardziej komfortowo niż przy jeździe zwyklym samochodem przy uchylonych szybach. Latem klimatyzacja bez problemu
~Z4 Wlkp.
Cabrio 2.5 i 222KM 163kW
Mam wersję z klimatyzacją i powiem że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Też kubatura jest mniejsza przez co zamknięcie dachu i wychłodzenie jest znacznie szybsze. Super.
~Rafal
Cabrio 2.0 i 16V 150KM 110kW
Szybko sie nagrzewa, ale to dlatego ze mam porownanie z duzymi autami. lustrka i siedzenie bardzo szybko. po kilku minutach tez i kabina.
~W.
Cabrio 2.5 i 222KM 163kW
Bez zastrzeżeń. W chłodniejsze dni można ponieść szyby i włączyć trochę ciepłego- da się jeździć bez dachu. Klima i ogrzewanie działają generalnie sprawnie
~jayzet
Cabrio 2.5 si 218KM 160kW
bardzo wydajna nagrzewnica - jak to w cabrio klimatyzacja ręczna okey a wentylacja latem bez dachu... mmm!
BMW Z4 E85 Cabrio