Lista ocen BMW Z4 E85 Cabrio (17) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Nocturne
Cabrio 3.0 i 231KM 170kW
Powiem tak: jest głośno, ale szukając auta tego typu okazało się, że niewiele jest cichszych. Podobno 74 dB przy 130 km/h (dobry wynik), można rozmawiać. Powyżej już nie za bardzo. Hałasuje głównie wydech, nie silnik. Ja mam fabryczną opcję techniki M, nie wiem czy wydech jest taki sam w serii. Mój wydech nisko dudni i w długich trasach bywa męczący. Powyżej 150 km/h lekkie świsty powietrza, ale nic strasznego.
~siwy
Cabrio 2.0 i 16V 150KM 110kW
Wyciszenie - brak Przy zamkniętym dachu jest bardzo kiepsko (słychać wszystko z zewnątrz + nieustanny szum z tylnej osi). Przy otwartym dachu jest potwornie głośno. Na drodze szybkiego ruchu czy autostradzie, wyprzedzające samochody generują ogromny hałas. Do tego własne szumy pojazdu.
~Mdeyna
Cabrio 3.0 i 231KM 170kW
Jest to Roadster, samochód sportowy więc nie można liczyć na ciszę i spokój z s klasy. Mając to na uwadze śmiało można powiedzieć że jest dobrze - w samochodach niższej klasy przy większych prędkościach jest głośniej niż w z4 - tu w zasadzie słychać głównie silnik i wydech (brak szumów wiatru)
~Michał
Cabrio 3.0 si 265KM 195kW
Doskonale w porównaniu z poprzednikami. Jak chcesz posłuchać silinika to dociskas i słyszysz jak jedziesz delikatnie to jest cicho :). W samochodzie nie ma skrzypiących elementów wszystko ladnie spasowane. A co najaważniesze nie matak wielkiego efektu "pływania karoserii"
~tomek
Cabrio 3.0 i 231KM 170kW
auto nie jest ciche bez znaczenia z hardtopem czy bez w modelu 2013 czy 2003 te auta nie sa ciche to roadstery. jesli jednak porownamy je do wv pollo to perspektywa sie zmienia i wtedy mozna powiedziec ze sa bardzo cichy no chyba ze powyzej 160km/h wtedy jest jak w polo przy 120km/h
~W.
Cabrio 2.5 i 222KM 163kW
Silnik brzmi cudnie. Ale to nie auto na długie trasy, powyżej 120kmh zaczyna się szum powietrza i tylnych opon 255/18. Generalnie szału nie ma, ale to roadster a nie limuzyna klasy XXL
~Rafal
Cabrio 2.0 i 16V 150KM 110kW
Niestety to chyba najwiekszy problem bo powyzej 120km/h slychac szum zza auta. Silnik na 1 i drugim biegu cale szczescie tez slychac ten piekny burkot silnika. ale to akurat na +
~Trzeci Właściciel
Cabrio 2.0 i 16V 150KM 110kW
Z dachem akceptowalnie, bez dachu 120 to dla mnie max. przy jeździe 140 z otwartym dachem dźwięk wiatru zaczyna się powoli robić bolesny.
~Zedor36
Cabrio 3.0 i 231KM 170kW
Kiepsko przy wyzszych prędkościach jest głośno w środuk. Ogólnie kiepsko jak na taką klase. Praktycznie żadnych zmian w porównaniu z Z3
Dziennik kosztów dla BMW Z4 E85 Cabrio
12,7
~Z4 Wlkp.
Cabrio 2.5 i 222KM 163kW
No i tu jest słabo. Niestety elementy skrzypią przy jeździe a zamknięcie dachu nie wiele daje. Znów jedna odpowiedź ROADSTER!
BMW Z4 E85 Cabrio