Lista ocen BMW Z4 E85 (28)

~Z4 Wlkp.
Cabrio 2.5 i 222KM 163kW
BMW Z4 E85
Samochodzik rewelacja! Służy mi jako odskocznia i można nim trochę poświrować. Obecnie jest to 3 auto w rodzinie. Nie wyobrażam sobie tym samochodem jeździć na co dzień oraz zimą. Posiadam też motocykl i powiem szczerze że od momentu jak kupiłem Ztke motocyklem jeżdżę znacznie rzadziej. Mimo tego że Ztka jest z 2003 roku to wygląda jak pojazd nie z tej epoki i przykuwa spojrzenia dosłownie wszystkich. Roadster, wolność i dosłowny wiatr we...
~tomek
BMW Z4 E85
fantastycznie wykonany samochod. ergonowmia wygoda przyczepnosc niezawodnosc. od dnia zakupu do dnia sprzedazy zawsze banan na ustach. objezdzilem cala europe. nigdy mnie nie zawiodl.
~W.
Cabrio 2.5 i 222KM 163kW
BMW Z4 E85
Na wstępie - mam model o mocy 192KM którego brak w zestawieniu i możliwości wyboru w tych opiniach! Co do auta - Nigdy nie podejrzewalbym, że kupię takie auto. A że roadster, a że 2 miejsca.... Do momentu jak do niego nie wsiadłem i nie przejechałem kawałek... Samochód genialny w prowadzeniu, a ponadczasowy wygląd tylko dopełnia szczęścia. To auto sprawia tak wielką radość z jazdy, że sam się łapie na tym, że jadę z bananem na twarzy cały...
Dziennik kosztów dla BMW Z4 E85
11,8
~Michał
Cabrio 3.0 si 265KM 195kW
BMW Z4 E85
Naprawdę świetny samochdód jak za tak niewielkie pieniądze
~picco
Coupe 3.0 si 265KM 195kW
BMW Z4 E85
Nadaje się do jazdy, ale jedynie jako 3, a może nawet 4 samochód w rodzinie i to 2 osobowej. Wrażenia byłyby wyśmienite, gdyby nie bolące nogi związane z niezbyt wygodną pozycją - mam wrażenie, że siedzenie dla osób wysokich osadzone jest zbyt nisko, a regulacja w każdym z 3 wymiarów jest ze sobą skorelowana tak, że w sumie ustawienia fotela są bardzo ograniczone. Przydałby się także mechanizm różnicowy o podwyższonym tarciu (ma go wersja M).
~Paciek
Cabrio 2.0 i 16V 150KM 110kW
BMW Z4 E85
zakup Z4 to była najlepsza decyzja w moim życiu i pomimo leciwego już wieku auta - nie planuję na razię się z nim rozstawać.stał się członkiem rodziny
~jayzet
Cabrio 2.5 si 218KM 160kW
BMW Z4 E85
doskonałe prowadzenie znakomity dźwięk i osiągi nieprzeciętny wygląd prestiż marki korzystna cena wersji roadster
~Carmen
BMW Z4 E85
ciekawe auto, inne niz pozostale, dosc szybki i elastyczny, latwe w obsludze nawed dosc wielki bagaznik jak na takie auto,no i cala przyjemnosc jazdy kabrioletem
~maciej - poznań
BMW Z4 E85
Jestem bardzo zadowolony, choć uważam że aut nie nadaje się nanasze drogi (czytaj dziury). Bardz szybki i dynamiczny. Mało wygodne siedzenia
3,3
~Zedor36
BMW Z4 E85
Sportowy roadster, dobrze sie trzyma nawierzchni ma mały bagażnik. Szkoda że tak cięko dopracowany po schowaniu dachu widac nie dopracowania(czyli dziury, które powinny byc zakryte)