Lista ocen BMW Z4 E85 (5) - Karoseria

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Trzeci Właściciel
Cabrio 2.0 i 16V 150KM 110kW
Całość ładna, po wielu latach dalej nie widać szczególnie dużych przerw między panelami. Tylko przedni zderzak mógłby być 2 cm wyżej, zachacza się nim o sporo garbów. Natomiast resztę mojego narzekania zwalę jednak na właścicieli dróg, bo zdarza mi się zachaczyć nawet podwoziem przez beznadziejnie wyprofilowane spowalniacze! Formalnie mogą mieć 10cm wysokości. Auto jest zawieszone wyżej niż szczyt garbów (sprawdzone w serwisie), a jednak...
~siwy
Cabrio 2.0 i 16V 150KM 110kW
Auto genialnie wygląda Mam 186 cm wzrostu i chudy nie jestem (tłusty też nie ;) - miejsca dla mnie jest ok. Przy zamkniętym dachu nad głową jest jeszcze sporo miejsca (minimum na 5 palców). Na nogi też jest spory zapas. Przy otwartym dachu mocno wieje, mimo że głowa nie wystaje mi ponad szybę :) Auto jest bardzo niskie - niektórym będzie trudno wejść i wyjść z samochodu.
~Mdeyna
Cabrio 3.0 i 231KM 170kW
Samochód bardzo, BARDZO sztywny - jak na auto bez dachu jest to spora niespodzianka. Auto nie jest bezwypadkowe więc nie bardzo mogę pisać na temat korozji (u mnie występuje) Możliwe że w aucie z oryginalnym lakierem byłoby idealnie.
~Rafal
Cabrio 2.0 i 16V 150KM 110kW
Wszystko jest ok jak na 16st latka. Mam male wgniecenie w miejscu gdzie ktos mogl walnac innymi drzwiami. ale to bylo juz przy kupowaniu wiec nie znam historii jak sie to stalo
~Nocturne
Cabrio 3.0 i 231KM 170kW
Karoseria całkiem sztywna, jak na roadstera. Linia nadwozia do dziś się podoba, zwłaszcza z boku. W środku ciasnawo, za to bagażnik spoko.