Lista ocen BMW Z4 E85 (18) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Nocturne
Cabrio 3.0 i 231KM 170kW
Bardzo pewny. Zdecydowanie nastawiony na prowadzenie, nie na komfort. Doskonały rozkład mas 50/50. W sytuacjach granicznych lekka nadsterowność. Przyzwoicie wyciszony (np. w porównaniu do MX-5 NB). Duża moc potrafi doprowadzić do uślizgu na trójce. Ale zawsze można nie wyłączać ESP, które reaguje pewnie, z małym opóźnieniem. Hamulce w 2003 były doskonałe, najlepsze w klasie. Dzisiaj są już tylko dobre (35-36 metrów ze 100 km/h). Jedynie układ...
~Rafal
Cabrio 2.0 i 16V 150KM 110kW
Nie mam zadnych uwag. Trzeba sie przyzwyczaic po przejsciu z wysokiego auta ze inaczej trzyma sie drogi. Przy ruszniu podnosi sie przod a przy szybkim jechaniu dosicka go do ziemi . zawsze mialem wieksze jeepy lub 7 osobowe auta i ten wchodzi w takie zakrety z duza predkocia ze w innych wypadlbym z trasy. Przynajmniej mam takie wrazenie.
~Mdeyna
Cabrio 3.0 i 231KM 170kW
Z zawieszeniem MSport (fabrycznie obniżone i utwardzone) - naprawdę sportowe odczucia z jazdy. Komfort mizerny, tylko że nie o to w tym aucie chodzi, bo to nie jest gran turismo) Przez przeszkody przejeżdzać jeszcze się da - centymetr niżej i już mógłby być z tym problem, ale i tak przy parkowaniu trzeba uważać wszędzie.
~Trzeci Właściciel
Cabrio 2.0 i 16V 150KM 110kW
W prowadzeniu auto jest bardziej jak gokart - szerokie opony, sztywne zawieszenie, niska masa. Prowadzi się jak po szynach. Dla mnie pod tym względem bez zarzutu, ale może się znaleźć ktoś, komu nieco sztywniejsze zawieszenie nie będzie odpowiadać.
~W.
Cabrio 2.5 i 222KM 163kW
To jest jakiś cud swiata. Auto nie widzi zakretow. Po prostu je polyka. Co prawda w mieście trochę podskakuje po dziurach ale to kwestia że jest sztywne, a auto same w sobie lekkie, 1350kg.
~tomek
Cabrio 3.0 i 231KM 170kW
auto prowadzi sie wysmienicie. jedyne co mi przeszkadzalo od poczatku do konca to elegtrochydrauliczne wspomaganie. mialo jednak swoje zalety.
~jayzet
Cabrio 2.5 si 218KM 160kW
znakomiity tzn. typowy dla BMW na suchym nic go nie zaskoczy jeśli się nie przesadzi z felgami (moim zdaniem max. 17') to można normalnie latać
~picco
Coupe 3.0 si 265KM 195kW
Jedno zastrzeżenie to niekiedy wyczuwalne w ZIMIE opóźnienia w rozpoznaniu poślizgu w zestawieniu z prędkością (II stopniowy układ stabilizacji toru jazdy)
~maciej - poznań
Cabrio 3.0 i 231KM 170kW
jak na mój gust t rewelacja, jestem bardz zadowolony, choć na naszych drgach jazda w trasie jest bardzo męcząca ze względu na bardzo niski komfort
Dziennik kosztów dla BMW Z4 E85
12,7
~Z4 Wlkp.
Cabrio 2.5 i 222KM 163kW
No jest masakra! Cały czas masz wrażenie że panujesz nad autem. Prowadzi się bardzo lekko i cały czas pod kontrolą.