Lista ocen Cadillac BLS (6)

~Jacek
Sedan 1.9D 180KM 132kW
Jest to uzupełnienie mojej oceny sprzed dwóch lat. Nadal jestem zadowolony z mojego Cadi Przez dwa lata i ponad 20 tyś km (nie mam za bardzo czasu aby jeździć), żadnych problemów nie było. Wymieniłem przez ten czas tarcze i klocki hamulcowe, akumulator. Pękła też sprężyna z przodu(nasze równe drogi), wymieniłem obie wraz z łożyskami zwrotnicy(koszt z wym 700 zł), Myślę, że to nie wiele. Nadal z czystym sumieniem mogę polecić to autko.
~Michal.K
Sedan 1.9 16V TiD 150KM 110kW
Bardzo dobra jakosc wykonania ,samochod dopracowany ogolnie mile zaskoczenie balem sie silnika fiata.Znudzilo mi sie juz to auto ale nie sprzedam zostawie zonie .
~Jacek
Sedan 1.9D 180KM 132kW
Gdy po raz pierwszy ujrzałem to auto w internecie to spędzał mi sen z powiek, po prostu byłem zachwycony. (szkoda, że już zaprzestano produkcji) Nie jestem żadnym rozgorączkowanym fanem motoryzacji więc decyzja o zakupie poprzedzona była dogłębną analizą co do pochodzenia tego modelu oraz dostępności, a co za tym idzie i ceną części. Wszystko spełniło moje wybredne oczekiwania, z przyjemnością wsiadam do tego auta.
~Marc1n
Sedan 1.9 16V TiD 150KM 110kW
Spore wygodne auto, musi spalać swoje. Jeżdżę głównie po mieście więc spalanie bliżej górnej granicy (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~kancelariatadeusztomczyk@republika.pl
Sedan 2.0 i 16V Turbo 175KM 129kW