Lista ocen Cadillac Eldorado VIII (7) - Całokształt

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~llucci www.llucci@tlen.pl
Coupe 4.6 299KM 220kW
cadillac to lepszy mercedes auto jest stylowe jako chodzi o auto amerykanskie, eldorado jest modelem #1 w cadim , stare modele kosztoja jak nowe, auto jest bardzo eleganckie a zarazem sportowe, eldorado to slowo lacinskie pozlacany, jezeli ktos lubi krazowniki szos i lubi mocne auta to cadillac eldoprado jest tym autem. co tu mowic 300 koni , duzy silnik , elegancja, sportowosc, latwy do tuningu, polecam dla prawdziwych meszczyzn eldorado
~Marco msch777@gmail.com
Coupe 4.6 305KM 224kW
Sa dwa modele Eldorado- ETC, ten mam ja i CTS. Podobno moj na jakies turbo, ale przez caly czas nie zagladalem .Leje benzyne ,zmieniam olej i to wszystko jak dotychczas.Szkoda ,ze zaprzestano produkcji tego modelu ,bo chetnie wymienilbym na nowy.
~4you
Coupe 4.6 299KM 220kW
Piękne V8 z duszą i prawdziwym drewnem - dalsze auta to lipa. No może silniki były ok reszta plastik. Polecam jako 2 , 3 auto alternatywa dla W124 500 itp. Auto działa pozytywnie na wszystkich.
~Zbigniew, Euro-Pol@web.de
Coupe 4.6 305KM 224kW
Auto dla lubiacych poszalec i poczuc sie nie doscignionym, z motocyklami do sredniej klasy tez mozna sie scigac daje wielka satysfakcje i ogromne zdziwienie motocyklistow
~Bifikus
Coupe 4.6 V8 273KM 201kW
auto bardzo piękne stylistycznie, w wersji TC ma bardzo dobre osiągi, doskonale się prowadzi.
~CAdill
Fajny samochód niepowtarzalny szybki tzn: 6,9 do setki bo to wersja TC 322KM
~abo
Coupe 4.6 305KM 224kW
Jestem bardzo zadowolony. Moja Pani również.