Lista ocen Cadillac Escalade II SUV 6.0 i V8 AWD 345KM 254kW 2002-2007 (4) - Całokształt

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ozzzi
SUV 6.0 i V8 AWD 345KM 254kW
Przewspanialy samochod,niemajacy zadnych konkurentow,nawet smiem twierdzic ze nowy model nie jest tak udany, a jeslichodzi o auta europejskie(mimo ze niektore produkowane w USA)jak Q7,x5,Range,Ml itp. sa pod wzgledem luksusu,niezawodnosci,przestrzeni i klasy daleko stylu-o kwestiach wygladu zewnetrznego trudno tu rozmawiac bo to kwestia gustu-dla jednych(takich jak ja)przepiekny a dla innych bez-sprzeczny brzydal i landara....uwielbiam go!!!!!
~Chicago Kraków
SUV 6.0 i V8 AWD 345KM 254kW
Jesteśmy mega zadowoleni i pod wielkim wrażeniem.Jest to nasz pierwszy Cadillac i podchodziliśmy do tego zakupu z obawami.Ale teraz już myślimy o nowszym modelu i napewno bedzie to Escalade.Znajomi w porsche Cayen wymienili 3 silniki? W Audi Q7 cieknie skrzynia biegów.A nasz Escalade jedzie i nic się nie dzieje.Tak w skrócie mogę opisać czy przyrównać.
~Adrian Drwal
SUV 6.0 i V8 AWD 345KM 254kW
Escalade jest samochodem dopracowanym.Sprawuje się napradę dobrze w każdych warunkach drogowych.Naprawdę bezawaryjny.Polecam każdemu.
~tomek
SUV 6.0 i V8 AWD 345KM 254kW
zdeydowanie za duzo pali, ale poza tym - cudo
Cadillac Escalade II SUV