Lista ocen Cadillac Escalade III (7) - Całokształt

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Serwisant
SUV 6.2 V8 409KM 301kW
Zobaczcie te dwa komentarze na początku... Przerysowany, kiczowaty, jakieś krowy Milki itp... to są fani Porsche i innych niemieckich vagenów... Ludzie kupując Porsche za 900 000zł które przejedzie raptem 80 tys. km i po silniku (wiem co mówie pracowałem w serwisie X) A mówicie o aucie luksusowym tanim w porównaniu do Porsche które przejedzie 500 000 km na gazie! i więcej że jest złe bo kiczowate itp. Ręce opadają... Ludzie myślcie trzeźwo......
~Aleksander
SUV 6.2 V8 409KM 301kW
Najkrócej ujmując mocarny kolos. Użytkowałem model ESV(5,62m) w wersji wyposażeniowej Platinum(pełna opcja). Auto przykuwa wzrok gdziekolwiek się pojawi(nawet na słynnej Goethestrasse we Frankfurcie). Auto jest wielkie, ciężkie, dużo pali, parkowanie w mieście graniczy z cudem(zwłaszcza wersja ESV) ale mimo tych wad jest cudowne i daje masę frajdy z jazdy.
~Marek
SUV 6.2 V8 409KM 301kW
naprawde rewelacyjny samochód. Wygodny, doskonałe przyspieszenia, przepieknie pracujący silnik, jak na swe osiagi bardzo oszczędny. Wady? kiepska widocznośc do tyłu, gabaryty nie ułatwiajace parkowania.
~Marcin
SUV 6.2 V8 409KM 301kW
Jeżdziłem wieloma autami ale komfort jaki daje Escalade jest niespotykany. Autem się ołynie, jedzie się niezwykle dostojnie.
~Piotr
SUV 6.2 V8 409KM 301kW
Jedyny w swoim rodzaju, trzeba się przejechać i napewno będziesz go chciał w moim przypadku chciała :)
~sq5lnk
SUV 6.2 V8 409KM 301kW
Ciche wygodne bezpieczne i ma odpowiedni silnik czy cos tzreba jeszcze
~Jasiek
Nie ma lepszego auta