Lista ocen Cadillac SeVille V (5) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~michciurek@neostrada.pl
Sedan 4.6 i V8 32 279KM 205kW
Czterobiegowy automat zmienia biegi jak w Lexusie. Praktycznie niewyczuwalnie. Jest cichy i nie szarpie. Przy niskich prędkościach podczas ostrego wciśnięcia pedału gazu szybko redukuje na niższy bieg i wtedy przyspieszenie jest "atomowe". Przy większej prędkości przydało by się aby reakcja była bardziej zdecydowana. Czasem przełącza na niższy bieg a czasem stara się przyspieszyć na tym biegu (np. na 3-ce) na którym aktualnie jedzie. Raczej mi...
~jacek
Sedan 4.6 i V8 32 305KM 224kW
Skrzynia biegów czasami niepotrzebnie zrzuca np na dwójkę jadąc bardzo szybko, tylko na sekundę gdyż obroty są już tak wysokie że zaraz wrzuca na wyższy bieg i wtedy dopiero ciągnie. Mam na myśli kickdown. Brakuje trybu sportowego gdzie zmienia się charakterystyka pedału gazu na taki, którego nie musimy mocno wciskać aby auto reagowało.
~MarekR
Sedan 4.6 i V8 32 305KM 224kW
Dobrze ale mogłoby byc lepiej wolno reaguje na wciśnięcie gazu do "dechy"... Trzeba trochu poczekać żeby zmienił na najniższy bieg - uciążliwe przy wyprzedzaniu
~Jacek
Sedan 4.6 i V8 32 305KM 224kW
Super, nie czuc, ze zmienia bieg. Chwilke trzeba czekac na redukcje po kickdownie ale jak juz wejdzie nizej bieg to wciska w fotel.
~Roman 69
daję 5 bo wcześniej miałem audi a6 w automacie i brakło by dolnej skali dla a6