Lista ocen Cadillac SRX I (9) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Kombi 3.6 i V6 24V AWD 264KM 194kW
Po naprawie klima działa bardzo dobrze, chłodząc również drugi pasażerów z tyłu osobnymi nawiewami. Ale podobno nie grzeje już w ten sam sposób. W sumie nie ma to większego znaczenia, bo w normalny sposób samochód jest nagrzewany lub chłodzony bardzo szybko. Podgrzewana przednia szyba pomaga w jej szybkim odszronieniu zimą.
~Paweł
Kombi 4.6 i V8 32V AWD 324KM 238kW
w zimę 300 metrów i upał w aucie, w lato klima zawsze na jedynce chodzi i to starcza w zupełności. takiej klimy w żadnym aucie jeszcze nie miałem.
~SRX 3,6
Kombi 3.6 i V6 24V AWD 264KM 194kW
Tutaj jak wszędzie. Dwie strefy. Zamiast przycisków, które należy wile razy wcisnąć, by zmienić temperaturę przydałyby się pokrętła (szybsze w obsłudze)
~Juby
Kombi 3.6 i V6 24V AWD 264KM 194kW
nNie mam co narzekać chodzi jak trzeba pierwsze auto gdzie nie marzną mi zimą stopy a latem nie kleje się do tapicerki. klimatyzacja po prostu niesamowita.
~Łukasz
Kombi 4.6 i V8 32V AWD 324KM 238kW
Pełna automatyka. Faktycznie brak nawiewu ciepłego powietrza na tył jest zastanawiający, ale nawet na mrozach wnętrze się momentalnie nagrzewa.
~pav3l0s
Kombi 3.6 i V6 24V AWD 264KM 194kW
Dwa układy klimatyzacji dla przodu i tyłu schładzają wnętrze w mgnieniu oka. Ogrzewanie działa bardzo przyzwoicie.
~Avschar
Kombi 3.6 i V6 24V AWD 264KM 194kW
też trochę dziwne, bo na tylne siedzenia jest nawiew klimy ale nie ma ciepłego powietrza
~Mucha
Kombi 3.6 i V6 24V AWD 264KM 194kW
Problemy z ciepłym nawiewem.
~Cadillac owner
Rewelacyjne.