Lista ocen Chevrolet Alero (12) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzesiek S.
Sedan 3.4 i V6 177KM 130kW
praktycznie przezz ten rok spalanie bez wiekszych odchyłek: w miescie -Warszawa ciągłe korki 12.5 litra ( nogi nie mam lekkeij) w trasie Warszawa-Katowice-Warszawa 140 KM na liczniku -10.4 L moje maksimum po mieście to 14.5 L - chyba raz się zdazyło porównujac to spalanie chociazby z moim ostatnim samochodem i tak jest rewelacyjnie Almera 1.8 czyli z prawioe dwukrotnie mniejszym silnikiem pali 10 litrów w dokładnie tych samych warunkach...
~Nowakm
Sedan 2.4 i 16V 152KM 112kW
Witam, Alero 2000r, spalanie LPG ok 11.6l na trasie ze śląska nad morze ok 600km z tego około 100km wolniejszym tempem w mieście, korkach itp. Jeśli jeżdżę tylko do pracy, zakupy itd spalanie koło 15l/100km . Sądze, że to nie jest zły wynik dla takiego silnika z automatem. Spalanie gazu wychodzi tak samo jak jazda seicentem na benzynie. Komfort bajka ! Bez wahlowania biegami w korkach i tempomat w trasie. Piękna amerykańska sprawa !...
~marek solski
Sedan 3.4 i V6 177KM 130kW
jak na silnik 3,5l V6 to nie jest moim zdaniem źle . Wiadomo pali więcej niż fiat punto, ale daje ogromną przyjemność z jazdy. Oczywiście można jeździć bardzo bardzo delikatnie to wtedy spali 8/9/11 , ja generalnie jeżdżę spokojnie ale czasami lubię sprawdzić moc silnika :)
~Tomasz Ogorzelski
Sedan 2.4 i 16V 152KM 112kW
Auot jest na gaz. W związku z tym przejazdy są barzo tanie. Części niestety stanowią pewien problem. Samochód jest zbyt żadki na naszym rynku w związku z czym większość rzeczy trzeba sprowadzać ze stanów, a to generuje koszty.
~jumak
Sedan 2.4 i 16V 152KM 112kW
Silnik 2.4 16V pozwala jezdzic dosc ekonomicznie jak na te pojemnosc. Nie jest to z pewnoscia auto dla "liczy-groszy" gdyz nie sposob jest by ten motor palil tyle co seicento... Przy tempoomacie na trasie calkiem przyzwoicie.
~Błażej
Sedan 2.4 i 16V 152KM 112kW
Mam raczej ciężką nogę, a mimo to spalanie określam na rozsądne jak na zestaw 2,4 + automat i sporych rozmiarów auto. Jakiś 1-1,5 litra więcej niż Vectra 2,5 z manualem.
~tadeusz.korach@alkor.net.pl
Sedan 3.4 i V6 177KM 130kW
12/9,5. Przy spokojnej jeździe do 120 na godzinę (oczywiście w porywach, bo ciasno na drodze) udało mi się zejść do 9,1. Przy bardziej agresywnej jeżdzie, to potrafi wypić i 16.
~moto210
Sedan 2.4 i 16V 152KM 112kW
LPG 12 l/100 km niezależnie od lekkiej i średniej nogi w cyklu mieszanym.Ciężkiej raczej nie mam.
~Rafał
Sedan 3.4 i V6 177KM 130kW
na trasie przy większych prędkościach 13 l gazu w mieście zależy jaką kto ma nogę - ja ciężką to 16 gazu
~ziutekbp
Sedan 2.4 i 16V 152KM 112kW
części o 50-100% droższe od innych marek, 16/100 po mieście 10,5 w trasie, duży silnik - duże opłaty