Lista ocen Chevrolet Aveo T200 Hatchback 1.2 i 72KM 53kW 2002-2006 (85) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 70 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~svende
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Elektryka troche niedomaga. Zdarzyło sie że stycznik kierunkowskazów nie działał, jest problem przy nagrzanym (w słońcu) samochodzie z praktycznie samoistnym przełączaniem sie na swiatła długie lub podczas odbijania kierunkowskazu. Sam z własnej winy lekko puknąłem w krawężnik, skończyło sie na hałasie i wibracjach szyb i trzeba było wymienic łożysko koła (35zł/szt +60 robocizna) Trzeba dbać o stan wycieraczek, zeby szyba sie nie rysowała. Tuz...
~Jakub
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
nie wiem, gdzie to wpisać, ale ta lampka (sygnalizator awarii) doprowadzi mnie chyba do szału !! samochód ma 4 miesiące i byłem juz 4 razy w serwisie, a najgorsze jest w tym to, że serwis nie potrafi zlokalizować awarii... Doskonale o tym w salonie wiedzą, ponieważ klietów, którzy obecnie kupują to wspaniałe cacko, na dzień dobry są informowani o możliwych problemach z powyższą lampką !! Ja rozumiem, że to nie mercedes, ale skoro wykłada sie...
~Remigiusz
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Spaliły się dwie żarówki ad. podświetlenia zegarów, wymiana zajęła mi około 20 minut wraz z demontażem oraz montażem zegarów. Poza tym wymiana żarówek do oświetlenia tablicy rejestracyjnej ale to raczej jest zużycie materiału niż wady. Zepsuła się kostka do podnoszenia oraz opuszczania szyby w drzwiach pasażera oraz przestał działać centralny zamek w klapie bagażnika. To chyba na tyle
~Klient Mibo Olsztyn
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Blachy beznadziejne - chyba z puszek od piwa. Szyszka, która spadnie z sosny powoduje widoczne wgniecenie. Lakier, to namiastka lakieru - zarysować go można źdźbłem trawy. Oświetlenie wnętrza jak w maluchu: otworzysz drzwi - światło się pali, zamkniesz - zgaśnie. Nawet polonezy mają wyłącznik czasowy.
~MIAZGULA
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Jeśli chodzi o niezawodność ten samochód ma jedną solidną zaletę. TUTAJ NIE MA CO SIĘ ZEPSUĆ . A konstrukcja jest tak prosta jak fiat 126p i każdy nawet po szkole gastronomicznej będzie w stanie dokręcić gdzieś śrubkę czy coś tam docisnąć
~Born
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
na razie. przyznam ze auto nie napawa zaufaniem ale to moze byc autosugestia - przed zakupem naczytalem sie setek opinii o Aveo i pewnie jestem troche przeczulony na pewne rzeczy. ale poki co zero usterek wiec dlaczego mialbym dawac 4?? daje 5.
~Rufin
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Wskaźnik paliwa może trochę mylić, wskazuje nieco mniej paliwa niż jest w rzeczywistości. Kontrolka zapala się kiedy myślimy że jedziemy na oparach a w baku jest jeszcze ponad 7 litrów - sprawdzałem (to chyba w trosce o to żeby nam nie zabrakło).
~Kamil
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Licznik kilometrów na wyświetlaczu lubi pokazać "chińskie znaczki" zamiast przebiegu, czasem lubi zapalić się "check engine" gdy zatankuje gorszej jakości paliwo, znika samoczynnie po zatankowaniu markowego i to właściwie tyle.
~Leszek Resner
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Jedyne usterki to czujnik położenia wałku rozrządu, urwana linka od klapki wlewu paliwa, pęknięty przewód powietrza (starość), belka skrętna zatarta do regeneracji, korozja w dolnej części drzwi (odprowadzenie wody)
~karol
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Jak na auto w tym segmencie to przeciętnie, części mogły by być z lepszych materiałów, problem z zamiennikami i niektóre części trzeba kupować tylko oryginalne, brak zamienników. Szybsze niż w innych markach zużycie plastików
Chevrolet Aveo T200 Hatchback