Lista ocen Chevrolet Aveo T200 Hatchback 1.4 i 83KM 61kW 2002-2006 (54)

~CyBuL
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
Jestem zadowolony z zakupu. Jak napisałem wyżej jestem nastawiony pozytywnie. Samochodu nie kupuje sie, żeby ktoś podziwiał znaczek na masce tylko dla siebie. Ładny nowoczesny design, trzy letnia gwarancja mechaniczna, sześcioletnia perforacyjna. Dobrze rozwinięta sieć servisowa i trzy letni assistance. Niezłe wyposażenie. Nie podoba mi się tylko, że nie mogłem zamówić silnika 1.416V z uboższym wypsoażeniem. Przez co cena jest za wysoka....
~assa
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
Jest to auto które mi się podoba. Nie pozuje na samochód wyższej klasy niż jest. Tym którzy wybrzydzają na jakość plastików, na osiągi, na design powiedzieć mogę tylko tyle, że ze te pieniądze nie można spodziewać sie niczego specjalnego. Na czymś trzeba było zaoszczędzić w procesie produkcji abyśmy my mogli cieszyć się niską ceną. Niską ceną za przyzwoite auto...
4,1
~Krzysiek
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
Samochód pierwszy raz zobaczyłem jak już mi go przywieźli pod dom po zakupie. Wiec tak trochę zostałem nim uszczęśliwiony. Pierwsze wrażenie- ogromny silnik i kabina pasażerska, bardzo dużo miejsca na miejscu kierowcy. Drugi raz bym go nie kupił ale tylko dlatego że jezdze sam i po mieście a ten samochód jest za duży- a kupiłem go dlatego że znam poprzedniego właściciela i cena była na poziomie SC
~Undert
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
Kazdy samochod ma wady. Ten model tez je ma. Ale ma tez mase zalet ktorych nie ma konkurencja :)
~M.K vasko@op.pl
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
Dobre ato z bogatym wyposażeniem klima 2 poduszki elektryka przenich drzwi, radio cd rds 4 glosniki (blaupunkt), GAZ LPG, za niecale 39000 jest w sam raz! -przynajmnie dla mnie
~MAREK@KONIN.LM.PL
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
dlaczego, ano dlatego ze przy przebiegu takim jak podalem silnik nie daje rady, na benzynie jak i na lpg rwie sie na kazdym biegu, gdy dodaje gaz, ppo prostu przerywa, UWAGA NIE POLECAM, KUPCIE FABIE (Silnik)
4,1
~Marcin A.
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
za te pieniadze otrzymuje sie auto całkiem niezłej klasy z niezłym wyposażeniem z pewna techniką GM
3,7
~Królewicz
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
Ogólnie niezłe auto, ale wiecej mogę powiedzieć dopiero po przejechaniu conajmniej 100.000 km.
3,5
~Prokopiew
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
Po 8000 km zaczął mi lepiej pracować w zakresie obrotów 1500 - 5500. Jest bardziej elastyczny. (Silnik)
~petrus4@o2.pl
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
w porządeczku bez żadnych problemów, bardzo zwinny, prawdziwy opel (Silnik)
Chevrolet Aveo T200 Hatchback