Lista ocen Chevrolet Aveo T200 Hatchback 1.4 i 83KM 61kW 2002-2006 (30) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MAREK@KONIN.LM.PL
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
BRAK PRECYZJI OD POCZATKU DZIALANIA, GDYBYM MIAL WPLYW NA DECYZJE O KUPNIE TEGO WOZU TO BYM NIGDY SIE NIE ZDECYDOWAL NA TO, WSECZNY JAK U WSZYSTKICH NIEPRECYZYJNY, BIEG 2 TAKZE, MIALEM W HISTORII 4 FELICIE, OCTAVIE I ZADNE Z POWYZSZYCH PRZY ROZNYCH PRZEBIEGACH I SILNIKACH NIE WYKAZYWALY TEGO
~CyBuL
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
Chyba pamieta czasy Daewoo. Niezawodna ale czasem sa trudności z w wrzuceniem biegów. W instrukcji jest napisane, że nie wymienia się oleju w skrzyni za wyjątkiem silnika 1.2. Proponuje jednak wymienić na pełen syntetyk. Problemy ze skrzynia ustępują. Zrobiłem tak w lanosie i pomogło.
~Undert
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
Jak na razie bez zastrzezen. Nie mam problemow ze wstecznym ani z pozostalymi biegami. Galka zmiany biegow to nie ideal ale biegi wchodza pewnie i o to tutaj chodzi.
~petrus4@o2.pl
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
nie sprawia większych problemów, ale w zimie jeśli auto postoi dłużej na zimnie to ciężko wchodzą biegi na początku ale później jest już wyśmienicie
~misio04@tlen.pl
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
mogła być trochę lepsza biegi ciężko wchodzą ale po wymianie oleju w skrzyni na lepszy syntetyk spisuje sie super
~Królewicz
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
Haczy. Gdy zimna źle wchodzą biegi -zwłaszcza jedynka i dwójka. Na wolnych obrotach buczy . Po wciśnieciu sprzegła przestaje.
~Marcin A.
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
ogólnie rzecz biorąc działa poprawnie, tylko czasem z lekkim oporem wchodzi bieg 3 , wsteczny wbrew pozorom całkiem nieżle
~assa
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
ja z nią nie mam problemów. Skok ciut za duży, ale wybór biegów precyzyjny. Szkoda, że dźwignia porusza się jakby w smole...
~janukro
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
Padło łożysko wyciskowe sprzęgła. Serwis wymienił w ramach gwarancji w jeden dzień.
~koszowska
Hatchback 1.4 i 83KM 61kW
tak tragicznie wchodzacych biegow to ja nie widzalem wzucenie trojki to prawdziwa droga przez meke
Chevrolet Aveo T200 Hatchback